“Cübbeli Ahmet Hoca öldü mü?” tartışması

Olaylar
Bu duygusal klip sosyal paylaşım sitelerinde rekor kırdı ancak tepkileri de beraberinde getirdi. Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü için yapılan klip tartışmalara sebep olurken, cemaa...
EMOJİLE

Bu duygusal klip sosyal paylaşım sitelerinde rekor kırdı ancak tepkileri de beraberinde getirdi.

Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü için yapılan klip tartışmalara sebep olurken, cemaate mensup bazı üyeler, İsmailağa Cemaati’ne ait internet sitesini mesaj yağmuruna tuttu. Bu tepkilere yine site üzerinden cevap veren cemaat şu açıklamayı yaptı:
 “CÜBBELİ HOCA’YA DUYGUSAL KLİP” adlı video, Facebook gibi sitelerde paylaşım rekorları kırıyor. Videoyu ilk yayımladığımız zaman şöyle yorum yapanlar olmuştu: “Hayırdır Cübbeli hoca öldü mü?”, “Sanki Cübbeli Hoca öldü gibi yapmışsınız!”
 
Biz de cevaben demiştik ki: Alimlerimizin kıymetini öldükten sonra değil, hayattayken takdir edelim ve kıymetlerini bilelim.
 
Cübbeli Hoca’nın Metris’e gönderilmesiyle oluşan hüzünlü atmosferde yaptığımız video çok paylaşıldı. İzleyenler göz yaşlarına hakim olamadı. Yorumlarda “yapandan ve yayımlayandan Allah razı olsun” duaları eksik olmadı."

Rotahaber
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur