CHP İsrail’e sahip çıkıyor!

-İsrail Gazze’ye bir saldırı başlattı. Ramazan demedi Kadir gecesi demedi. Şu ana kadar şehit olanların sayısı bin 400’ü aştı. Rabbim İslam dünyasının üzerindeki bu ölü toprağını, bu tepkisizliği inşallah kaldırsın. Bizim Gazze’yle ilgileniyor olmamız içeride de birirlerini rahatsız etti. Suriyeli kardeşlerimizle ilgileniyor olmamız da aynı şekilde birilerini rahatsız etti ve ediyor.

-Evlerini yurtlarını terk etmek zorunda kalmış kardeşlerimize biliyorum ki Kahramanmaraşlı el uzatmaz, dil de uzatmaz. Suriyeli kardeşlerimizin yegane umudu sizlersiniz. Gazze’nin umudu sizlersiniz. Şu anda bütün mazlum halklar yüzlerini bize döndüler. Biz onları yüzüstü bırakmayacağız. Şu anda dahi çok yoğun bombardıman altında Gazze’de Kızılayımızla, TRT’mizle, AA’mızla iz varız.

-Adana’a MİT tırlarına hukuksuzca baskın yaptılar. Nereye gidiyordu o tırlar? Suriye’de Türkmen kardeşlerimize yardıma gidiyordu. Bu Pensilvanya çetesi uzantılarıyla baskın düznelediler. Şimdi de CHP, MHP utanmadan çıkıyor bizi Türkmenlere yardım etmemekle itham ediyor. Adana’da tırlarını durdurulmasına sessiz kalan bu CHP, MHP. Hem yardımın durudurlmasına sesszi kalacaksın hem de Türkmenlere yardım yapılmıyor diyeceksiz.

-CHP Hitler’e sahip çıkmıştı. Bugün de İsrail’e sahip çıkıyor. Bu CHP bize sığınan Azeri kardeşlerimizi teslim etmiş Boraltan köprüsünün karşısında alçakça idam edilmesini bu CHP izlemişti. O Azeri kardeşlerimiz ‘Siz bizi öldürseydiniz de teslim etmeseydiniz’ diyordu. Şu anda Gazze katliamının üzerini örtmek İsrail’in işini kolaylaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 

-MHP de kendi kimliğini bir kenara bıraktı. CHP nereye sürüklerse oraya gidiyor. Şu an Devlet Bahçeli meydanlarda değil salonlarda konuşuyor. Biz onun seviyesine düşmeyiz. MHP’nin genel balşkanı şu anda çok zor durumda. Yaptıklarını tabanına izah edemez duruma geldi. Pensilvanya’nın dizinin dibine çökmüş olmayı tabanına izah edemiyor. Ne dediler? Çatı dediler. MHP genel balkanı artık bunlarla yol yürüyor. Hani siz milliyetçiydiniz, komünistlere karşıydınız. Hatalarını örtmek için de sabah akşam yalana başvuruyor. Evimin önüne çocukları gönderip andımızı okutacakmış. Sayın Bahçeli sen o çocukları ortak adayınızın evinin önüne gönder. O çocuklar sizin ithal monşer adayınıza İstiklal Marşı’nı öğretsinler. 

-Çarkçı Kemal’i tanımıştım da şimdi bir de Çarkçı Ekmel çıktı. Bu adamın nasıl çarkçı olduğunu izleyeceksiniz. 

-Güya bu profesör. Diyor ki ben bir beyit okudum. Ey profesör bu beyit değil kıta. Beyit 2 mısradan oluşur. Dürüst ol! Siyasetin bu inceliklerini kavrayamadı. Fazla vakti de yok. Bizim AK Partili gençler bu arada değişik illerden İstiklal Marşı gönderiyorlar. Bakarsınız okur. 10 Ağustos’tan sonra okumaya çok zamanı olacak. Ey Kahramanmaraş bu ortak aday benim CHP’ye MHP’ye gönül vermiş kardeşlerime hiç yakışıyor mu? Bahçeli senin işin çok zor. Çok yanlış yola girdin. İstiklal Marşı’nı dahi bilmeyen bu adayı benim MHP’li kardeşlerime nasıl yutturacaksın? Ama ben senin düştüğün seviyeye de düşmem. CHP’ye de MHP’ye bu adayı adeta zorlattılar. Gideceksiniz bu aday tıpış tıpış oy vereceksiniz dediler. İnanıyorum ki Kahrammaraş’ta bu dayatma adaya oy çıkmayacak.