Cenazede Kadir İnanır-Tarık Akan gerginliği

Olaylar
Gök’ün son yolculuğunda Kadir İnanır ile Tarık Akan arasındaki gerginlik dikkatlerden kaçmadı. 61 yaşındaki Gök’ün Teşvikiye Camii’nde düzenlenen cenaze törenine başta son filmi &quo...
EMOJİLE

Gök’ün son yolculuğunda Kadir İnanır ile Tarık Akan arasındaki gerginlik dikkatlerden kaçmadı.

61 yaşındaki Gök’ün Teşvikiye Camii’nde düzenlenen cenaze törenine başta son filmi "Son Cellat"ta başrol oynayan Kadir İnanır olmak üzere Tarık Akan, Engin Çağlar, Selda Alkor, Serpil Çakmaklı, Oya Aydoğan, Nuri Alço, Coşkun Göğen ve Berhan Şimşek gibi aralarında Yeşilçam’ın bir dönemine damga vuran usta isimlerin de bulunduğu 200 kişi katıldı.

TARIK AKAN TESELLİ ETTİ
Cenazede Gök’ün eşi Şule Gök fenalık geçirdi. Arkadaşlarının koluna girerek sakinleştirmeye çalıştığı Gök, "Ben de ölmek istiyorum. Yalnız kaldım. Şimdi Çiçek Bar’a onsuz gidemem. Ben bittim" diye bağırdı. Tarık Akan, Şule Gök’ün yanına gelerek teselli etmeye çalıştı. Bu sırada bir vatandaş Şahin Gök’ün yakasına taktığı fotoğrafını düşürdü. Akan fotoğrafı yerden aldı.

AKAN VE İNANIR YAN YANA GELMEDİ
Cenazeye Akil İnsanlar Komisyonu nedeniyle polemik yaşayan Kadir İnanır ile Tarık Akan’ın gerginliği damga vurdu. Sinemanın iki efsane aktörü yan yana bile gelmedi. İnanır, Gök’ün tabutunun başından hiç ayrılmazken Akan ise İnanır ile karşılaşmamak için Teşvikiye Camii’nin kapısının önünde beklemeyi tercih etti. Cenazede İnanır ile yeğeni Levent İnanır’ın da yan yana gelmediği görüldü.

İNANIR: ”TEKER TEKER GİDİYORUZ”
Son dönemde yer aldığı Akil İnsalar Komisyonu nedeniyle gündemden düşmeyen Kadir İnanır, "Şahin sevdiğimiz bir kardeşimizdi. Teker teker gidiyoruz. Hayatın gerçeği bu… Herkes oraya gidecek. Üzüntümüz var. Hasta olduğunu duymadım. Duysam da yapacak bir şeyimiz yoktu. Bu hastalıktan kurtulmak çok zor" dedi.

Haber 7
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme