BOÜ’deki kedilere seri katil dadandı

Olaylar
Mehmet Ali Berber’in haberi  Geçtiğimiz sene başlayan kedi cinayetleri bu yıl da devam ederken, kampustaki kediler birer birer ortadan kaybolmaya başladı. Son olarak "Bezgin" isim...
EMOJİLE

Mehmet Ali Berber’in haberi 

Geçtiğimiz sene başlayan kedi cinayetleri bu yıl da devam ederken, kampustaki kediler birer birer ortadan kaybolmaya başladı. Son olarak "Bezgin" isimli kedi bıçakla kesilerek öldürülmüş şekilde bulundu.

KEDİYE OTOPSİ YAPILDI
Kampusta daha önce de defalarca kedi ve köpeklere zulmedilmesine ve öldürülmesine şahit olan öğrenciler Bezgin’in ölüm nedenini öğrenmek için kediyi veterinere götürerek otopsi yaptırdılar. Öğrenciler aldıkları raporla dehşete düştüler. Rapor kedinin insan eliyle kesici aletle kesildiğini ortaya koyuyordu. Durumu Üniversite yönetimine bildiren öğrenciler, inceleme başlatılmasını istediler. Öğrenciler, kedi ölümlerinin 2008 yılında başladığını ve artarak devam ettiğini anlatıyorlar. Öğrenciler, geçen yıl da, bir bankanın kampus içindeki ATM’sinde derisi yüzülmüş bir kedi cesedi ile karşılaşmışlardı. Üniversite rektörlüğü yetkilileri ise iddialar üzerine konuyla ilgili inceleme başlattıklarını açıkladılar.

Sabah