Bomba elinde patladı

Olaylar
Adana’da izinsiz gösteriler sırasında polise atmak istediği el yapımı bomba elinde patlayan 15 yaşındaki çocuğun 2 parmağı koptu. Merkez Seyhan ilçesi Hürriyet Mahallesi Güney Kuşak Bulvarı̵...
EMOJİLE

Adana’da izinsiz gösteriler sırasında polise atmak istediği el yapımı bomba elinde patlayan 15 yaşındaki çocuğun 2 parmağı koptu.

Merkez Seyhan ilçesi Hürriyet Mahallesi Güney Kuşak Bulvarı’nda toplanan bir grup, terör örgütü lehine slogan atarak, ateş yaktı.
İzinsiz gösteri yapan gruptakilerin bazıları, polise taş ve molotofkokteyli ile saldırdı.

Bu sırada, göstericiler arasında bulunan 15 yaşındaki D.K’nın polise doğru atmak istediği el yapımı bomba, elinde patladı.
Patlamanın etkisiyle savrularak yere düşen D.K, olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

Daha sonra yakınları tarafından Adana Devlet Hastanesi’ne götürülen D.K’nın sağ elinin parçalandığı, sol elinde ise yara olduğu belirlendi.
İlk müdahale yapıldıktan sonra ameliyata alınan D.K’nın, sağ elinde dikilemeyecek derecede parçalanma olması nedeniyle 2 parmağı kesildi.
D.K’nın, bir hafta önce yapılan izinsiz gösteride de polise taş attığının tespit edilerek gözaltına alındığı ve savcılıktan serbest bırakıldığı öğrenildi.
Soruşturma sürdürülüyor.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme