Black Friday indirimleri başladı.

Olaylar
Dünya’da Kara Cuma (Black Friday), ülkemizde ise Efsane, Şahane, Beklenen Cuma gibi çeşitli isimlerle anılan gün bu yıl 23 Kasım’a denk gelse de ülkemizde bazı markalar bugünden indirimlerin...
EMOJİLE

Dünya’da Kara Cuma (Black Friday), ülkemizde ise Efsane, Şahane, Beklenen Cuma gibi çeşitli isimlerle anılan gün bu yıl 23 Kasım’a denk gelse de ülkemizde bazı markalar bugünden indirimlerine başladı. Özellikle teknolojik ürünlerde inanılmaz fırsatlar yakalama şansına eriştiğiniz bu indirimlerde yalnızca teknoloji ürünlerinde de değil aklınıza gelebilecek her kategorideki dünyaca ünlü markaların ürünlerine bu güne özel inanılmaz indirimlerle (%70-80′ e varan) ulaşabilirsiniz.
 

Peki nedir bu Black Friday;

Black Friday (Kara Cuma) Şükran Günü’nün ertesi sabahına denk gelen bir alışveriş çılgınlığıdır. Bu alışveriş gününden tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia’da alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir. Black Friday günü Amerika’da sürekli şiddeti doğursa bile halen çok popüler olmakla birlikte son yıllarda ülkemizde de hem insanlar hem de mağazalar tarafından olumlu şekilde karşılanmaktadır. 

Dikkatli olun!

Ülkemizde fırsatçılığı kendine meslek edinmiş insanların yada markaların, geçtiğimiz yıllarda ilk önce fiyatları arttırıp sonra Kara Cuma indirimleri altında (sözde) indirdiği gözlemlenmekte idi. Almak istediğiniz ürünlerin fiyatlarına önceden bakmanız eski fiyatlarını not etmeniz ve sonrasında indirimler başladığında, gerçekten indirime girip girmediğini gözlemleyerek almanız bu fırsatçıların tuzağına düşmemeniz için yararınıza olacaktır. Yoksa fırsat yakalayayım derken fırsatçılara yakalanabilirsiniz.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme