Birand’dan ekranda geri zekalı çıkışı!

Olaylar
Mehmet Ali Birand,İstanbul’da yaşanan bir şüpheli paket haberini anlatırken ilginç bir çıkışta bulundu. Birand İstiklal caddesinde yaşanan şüpheli paket haberini anlatırken bir vatandaşın yaptığ...
EMOJİLE

Mehmet Ali Birand,İstanbul’da yaşanan bir şüpheli paket haberini anlatırken ilginç bir çıkışta bulundu.
Birand İstiklal caddesinde yaşanan şüpheli paket haberini anlatırken bir vatandaşın yaptığı harekete çok kızdı. Bir gencin polis şeridini aşarak bombaya müdahalae etmesine kızan Birand genci ‘geri zekalı’ diye anons etti.

ARKADAŞLARA GÖRE İŞGÜZAR BANA GÖRE…

"İstanbul’da dün akşam inanılmaz bir olay yaşandı, zaten ülkemizde inanılmaz olaylardan geçilmiyor. İstiklal caddesini düşünün, oraya şüpheli bir paket bırakılmış. Polis alarma geçti. Hemen güvenlik şeritleri çekildi. Çok uygar bir şekilde Bomba uzmanı gelecek ve bakacaktı. Bizim arkadaşlara göre işgüzar bana göre ise geri zekalı bir genç bu polis şeridini aştı koşarak niye onu da kimse bilmiyor. Paketin yanına gitti ve elinden paketi aldı ve yere attı.

Yüzlerce insanın hayatını riske attı hadi kendisini ne yaparsa yapsın. Ama ne olursa olsun ne oldu biliyor musunuz daha fenası bütün bunlar olurken etraftan alkış aldı."

Timetürk
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme