BDP’li vekilin oğlu intihar etti

Olaylar
Sırrı Sakık’ın oğlu intihar etti Nurettin Kurt-Murat Şahin’in haberi BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın 25 yaşındaki oğlu Sidar Sakık evlerinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti...
EMOJİLE

Sırrı Sakık’ın oğlu intihar etti
Nurettin Kurt-Murat Şahin’in haberi

BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın 25 yaşındaki oğlu Sidar Sakık evlerinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti.

BDP’den yapılan açıklamada Sidar Sakık’ın intihar ettiği belirtildi.

Yakın çevresinden elde edilen bilgilere göre Sidar Sakık Ankara’nın Dikmen semtinde babasıyla beraber yaşadığı 5. kattaki evinin balkonundan düşerek öldü. Olayla ilgili gelen ilk bilgilerde ise Sidar Sakık’ın silahla vurularak öldürüldüğü öne sürülmüştü.

Sidar Sakık’ın ölümüyle ilgili intihar ihtimali üzerinde duruluyor. Savcılık da Sidar Sakık’ın ölümünü şüpheli bularak soruşturma başlattı.

BAŞHEKİM: YÜKSEKTEN DÜŞME SONUCU ÖLÜM

Güven Hastanesi Başhekimi Dr. Tevfik Ali Küçükbaş, Hürriyet’e, “BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın oğlu Sidar Sakık saat 04.15’te hastanemize getirildi. Yüksekten düşme sonucu oluşan travmaya bağlı olarak hastanemize getirildiğinde maalesef hayatını kaybetmişti. Savcılık, adli soruşturma başlattı. Savcılığın talimatı ile cenaze otopsi için Adli Tıp’a gönderildi” dedi.

BDP’DEN AÇIKLAMA: BALKONDAN ATLADI

BDP de bir açıklama yayınlayarak Sidar Sakık’ın intihar ettiğini belirtti. BDP’den yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:
”Muş Milletvekilimiz Sayın Sırrı Sakık’ın oğlu, Sidar Sakık içine girdiği bir bunalım neticesinde bu sabah babasıyla birlikte yaşadığı evin balkonundan atlayarak yaşamını yitirmiştir.”

BDP’Lİ ÖNDER TWITTER’DAN ‘İNTİHAR’ DEDİ

BDP’li Sırrı Süreyya Önder de Twitter adresinden paylaştığı mesajında Sidar Sakık’ın intihar ettiğini yazdı.

Hürriyet

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme