Aziz Yıldırım Cüppeli Ahmet için Metris’te

Olaylar
Toygun Atilla’nın haberi Aziz Yıldırım’ın Metris’teki Cezaevi günleri sırasında dost olan 2’linin sohbetinde, kimi zaman duygulu, kimi zaman da karşılıklı esprilerin yapıldığı ...
EMOJİLE

Toygun Atilla’nın haberi

Aziz Yıldırım’ın Metris’teki Cezaevi günleri sırasında dost olan 2’linin sohbetinde, kimi zaman duygulu, kimi zaman da karşılıklı esprilerin yapıldığı mutlu anlar yaşandı.

Şike davası kapsamında yaklaşık 1 yıl tutuklu kalan Aziz Yıldırım, özgürlüğünün ardından, cezaevi ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. Geçen hafta Mehmet Ağar’ı tutuklu bulunduğu cezaevinde ziyaret eden Aziz Yıldırım’ın dünkü adresi ise Metris Cezaevi oldu.

Saat 14.00 sıralarında Metris Cezaevi’ne gelen Aziz Yıldırım’ın Ahmet Mahmut Ünlü ziyareti yaklaşık yarım saat sürdü. Hürriyet’e bu ziyareti doğrulayan Ahmet Mahmut Ünlü’nün basın danışmanı Özay Oral, Ahmet Mahmut Ünlü’nün duyduğu memnuniyeti de ifade ederek, "Hocamız bu ziyaretten dolayı oldukça mutlu olmuş. Aziz Bey’in vefası karşısında duygulanmış. Duyduğum kadarı ile cezaevindeki günlerden ve dışarıda yaşanan gelişmelerle ilgili konuşmuşlar. Hasret gidermişler. Kimi zaman duygulu kimi zaman da esprilerle geçen bir görüşme olmuş. Aziz Bey hocamıza bir ihtiyaçları olup olmadığını sormuş" dedi.

Hürriyet
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme