Alyans modellerinde yeni trendler

Olaylar
Evlilik ve nişanın en büyük sembolü alyanslardır. Her sene yenilenen tasarımlarıyla erkeklerin ve kadınların dikkatini daha fazla üzerine çeken alyanslar, yeni sezonda da yine şık tasarımlarıyla göz k...
EMOJİLE

Evlilik ve nişanın en büyük sembolü alyanslardır. Her sene yenilenen tasarımlarıyla erkeklerin ve kadınların dikkatini daha fazla üzerine çeken alyanslar, yeni sezonda da yine şık tasarımlarıyla göz kamaştırmaya devam ediyor. Yeni sezonun yüzük modelleri arasında kendinden en çok söz ettiren tasarımlar, iki renkli alyanslar, kalemli alyanslar ve üzerine isim yazılabilen modeller daha fazla kendinden söz ettiriyor. Aslında bu modeller geçtiğimiz sezonlarda da modaydı ama nedense bu sene yapılan değişiklikler daha fazla gibi geliyor. Sade bir renk ve etrafında gold rengi ile ihtişamlı bir hale getirilen tasarımları incelerken hemen satın almak istiyor insan. Ama biz sırayı önce yeni evleneceklere verelim, hediyelik almak isteyenler biraz daha beride dursunlar. Yeni sezonda evlilik hazırlığına girenlerdenseniz sizi bekleyen stresli günler yakın demektir. Aslında tatlı bir stres olmasına rağmen yine de erkeklerin bu konuda çok fazla kasıldıkları bir gerçektir. Düğün döneminde veya hazırlık döneminde ne yaparlarsa yapsınlar bir şekilde göze batarlar bu yüzden atacakları adımlara bile dikkat etmek zorunda olan erkekler özellikle de alyans seçiminde çok daha fazla dikkatli olmak zorundadırlar. Yapacakları her şey kendilerine sonrasından döneceği için hoş bir yüzük almak içn araştırmalarını doğru şekilde yapmaları gerekir. Erkekler modadan kadınlar kadar anlamazlar ama sağ olsun internet siteleri sayesinde artık onlar da gayet iyi kararlar verebiliyorlar.

Alyans nasıl seçilmelidir?

Sanırım bu soruyu en çok soranlar erkeklerdir. Elbette kız ile birlikte kararlar alınır ama alyansın yeri farklıdır ve erkeğin belirlemesi gereken bir takı modelidir. Tabi kızlara da erkeklere alırlar ama onlar moda dünyası ile daha iç içe oldukları için bu konuda çok da zorlanmazlar bir de erkeklerin takacağı yüzükler de az çok bellidir. Dini hassasiyeti ağır basan bir erkek ise zaten işin içinden çıkmak çocuk oyuncağına döner. Basit bir gümüş alyansla bu iş halledilebilir. Ama kadınlar için seçim yapılacaksa kesinlikle aynı şeyleri söylemek için çok fazla düşünmek gerekir ya da hiç düşünmeden konuşmak gerekir. Kadınlar, seçtikleri her şeyde dikkatli olurlar ve onlara sunulan her şeyin de en ince ayrıntısına kadar önem verirler. Aslında kadınlar bu konuda pek de haksız sayılmazlar. Neticede erkekler gibi sürekli elleri işte olmadığı için zarif kalmayı daha çok beceriyorlar ve zarafetlerini korumak için de tabi ki seçtikleri parçaların zarif olmasına önem verirler. Başında da dediğim gibi erkekler modadan pek anlamazlar, yüzük seçme konusu ise tam bir kabusa dönüşür ama Gülaylar Pırlanta gibi zengin seçenekler sunan bir siteden faydalanıldığında işin en zor kısmı seçim olur. Zengin modelleri ile daha farklı tasarım ve tarzları ile her zevke hitap eden Gülaylar, alyans seçimi konusunda beğenebileceğiniz onlarca, yüzlerce hatta binlerce modeli bir arada sunuyor.

Karar vermeden önce bakın

Bir yere bağlı kalarak alışveriş yapmak ne kadar doğru olabilir? Söz konusu bir yüzükse kesinlikle daha fazla yere bakmak ve daha fazla fikir almak gerekir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme