Altan’dan Erdoğan’a Hadisli Taarruz

Olaylar
Ahmet Altan, Erdoğan’a, bu kez Hz. Peygamberin Hadis-i Şerif’i ile taaruz etme yolunu seçti. "Erdoğan ve kof kabadayılık" başlıklı yazısındaki ifadeleri nedeniyle Başbakan Erdoğa...
EMOJİLE

Ahmet Altan, Erdoğan’a, bu kez Hz. Peygamberin Hadis-i Şerif’i ile taaruz etme yolunu seçti.
"Erdoğan ve kof kabadayılık" başlıklı yazısındaki ifadeleri nedeniyle Başbakan Erdoğan’ın 50 Tl tazminat davası açtığı Taraf Gazetesi Yayın Yönetmeni Ahmet Altan, eleştiri dozunu artırdı.

Altan "Dava" başlıklı bugünkü yazısında Erdoğan için "Büyük siyasi kaymaların yanı sıra küçük kurnazlıklara da tevessül ediyor artık" derken Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in "Utanmadıktan sonra dilediğini yap." Hadisini silah olarak kullanarak, "Başbakan’a tavsiyem, bu lafı yazdırıp başucuna asması" hitabını kullandı.

Altan, Erdoğan’ın Çankaya Köşkü’ne çıkma ihtimalini de savunma silahı olarak seçti ve  "Cumhuriyet tarihinin en önemli liderlerinden biri olan Başbakan Erdoğan da, aklını seçimlere ve seçimlerden sonra belirlenecek cumhurbaşkanlığına takıp da bütün hesaplarını kendi kişisel ikbaline göre biçimlemeye başlayınca bu talihsiz yolculuğa çıktı" demekten çekinmedi.

Haber7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme