“Allah Belasını Versin!”

Olaylar
Sözcü Gazetesi’nin etkin kalemlerinden Yargıtay Onursal Başkanı Vural Savaş son bir yazı kaleme aldı ve "Yazarak hiçbir şeyin düzelmediğini anladım. Ben de bu satırları bitirdiğim an kalemi...
EMOJİLE

Sözcü Gazetesi’nin etkin kalemlerinden Yargıtay Onursal Başkanı Vural Savaş son bir yazı kaleme aldı ve "Yazarak hiçbir şeyin düzelmediğini anladım. Ben de bu satırları bitirdiğim an kalemimi kıracağım, iç düşmanlarımızın ve onları destekleyen emperyalist güçlerin Allah belasını versin" dedi.

İşte Vural Savaş’ın Sözcü’deki son yazısı;

KANSER TÜM ORGANLARIMIZA YAYILMIŞ

Son yirmi yılda önemli mevkilere gelen tüm siyasiler, başta Hilmi Özkök olmak üzere Genelkurmay Başkanlarımız; Anayasa Mahkememizden kürsü hakim ve savcılarımıza kadar tüm hukukçularımız bilinçsizlikleri ve dik duruş sergileyememeleri yüzünden Cumhuriyetimiz korunamaz hale gelmiştir.

Bu yüzden pervasızca son vuruşlar yapılıyor.
Kanser, tüm organlarımıza yayılmış…
Artık ameliyat ve kemoterapiyle bile Türkiye Cumhuriyeti’nin eski sağlıklı günlerine dönmesine olanak yok artık.

HARBİYE MARŞI İÇİMİ KANATTI

Düzmece belgelerle, Balyoz Davası’nın son duruşmasında 311 general 163 askerimizin tutuklanması ve karardan sonra sanıkların Harbiye Marşı’nı söylemeleri içimi kanattı…
Olan bitenler karşısında ruh sağlığımın giderek tehlikeye girdiğini görüyorum.

Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner’in bu durum karşısında derhal istifa etmesi gerekirdi… İstifayı bile beceremeyen insanlar; Türk Ordusunun onurunu, Atatürk’ün hepimize emanet ettiği Cumhuriyetimizi ve ülke bütünlüğümüzü koruyamazlar.

ALLAH BELASINI VERSİN

Sözün bittiği yer olan Silivri Cezaevi’nde avukatlar cübbelerini çıkartacaklarmış; ben de şu satırları bitirdiğim an kalemimi kıracağım ve Sözcü’deki yazılarıma devam etmeyeceğim.

Çünkü yazarak hiçbir şeyin düzelmediğini ve düzelmeyeceğini anladım.
(…) İç düşmanlanmızın ve onlan destekleyen emperyalist güçlerin "Allah belasını versin";
"Allah Türk Milletini Korusun!"
Son dileğim budur.

Enson Haber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme