Akg Kulaklık

Olaylar
Akg kulaklık, bir çok kulaklık uygulamacısı tarafından takdir edilen ve önerilen kulaklık markalarından biridir. Geliştirdiği teknoloji ile mükemmel kulaklıklar geliştiren akg, her geçen gün kullanıcı...
EMOJİLE

Akg kulaklık, bir çok kulaklık uygulamacısı tarafından takdir edilen ve önerilen kulaklık markalarından biridir. Geliştirdiği teknoloji ile mükemmel kulaklıklar geliştiren akg, her geçen gün kullanıcısını etkilemeye devam ediyor.

Akg kulaklık, bir çok kulaklık uygulamacısı tarafından takdir edilen ve önerilen kulaklık markalarından biridir. Geliştirdiği teknoloji ile mükemmel kulaklıklar geliştiren akg, her geçen gün kullanıcısını etkilemeye devam ediyor. Dünya’nın en büyük teknoloji firmalarından birisi olan Koreli üretici Samsung firmasının 2017 senesinde Harman grubunu 8 milyar dolar ödeyerek satın alamsını müteakiben ürün gamında yer edinen AKG firması mikrofon ve kulaklık kategorisinde adında sıkça söz ettirmekle beraber halen Avusturya merkezli fabrikasında üretimlerine devam etmektedir. Harman grubu gibi Land Rover, Range Rover, BMW, Jaguar vb. lüks otomobil markalarının ses sistemi üretimlerini yapan bir şirketin teknoloji nimetlerinden yararlanıp bu nimetleri bütün kullanıcılarına eksiksiz bir şekilde ileten AKG firmasının bu içeriğimiz altında kulaklıklarını ve AKG firmasının ürettiği kulaklıklardan K52 ve K240 modellerini inceleyip sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

Stüdyo kulaklık, stereo stüdyo kulaklık, yüksek performanslı stüdyo kulaklık, stereo kulaklık ve dj kulaklık kategorilerinde ayrı ayrı boy gösteren AKG firması, ürünlerinde sunduğu özelliklere bakacak olursak eğer; malzeme kullanımına bağlı olarak hafif tasarım, kapalı arka tasarım ile olağanüstü izolasyon teknolojisi, Varimotion teknolojisi, bas-boost anahtarı, referans monitör doygunluğu gibi özelliklerle satışa sunulmaktadır.

Fiyat yelpazesi bağlamında 370 TL ila 3.534 TL arasında değişkenlik gösteren AKG marka tüm kulaklıklara sitemizden ulaşabilir, ürünler hakkında detaylı bilgiyi uzman teknik ve temsilci kadromuzdan yardım talep edebilir, sepetinize en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ürünlerimizi ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Akg kulaklıkları incelemek için  https://www.yonkamuzikmarket.com/akg-kulaklik

 

AKG K52 Kulaklık

Akg k52, akg teknololojisi ile geliştirilen kulaklıklar içerisinde en çok satılan modeldir. Hem ekonomik olması hemde fiyatına nazaran büyük işler ortaya koyması sebebi ile k52 kulaklık satış adeti oldukça yüksek bir modeldir. Bu model referans monitör kulaklığı olup stüdyo elemanları kategorisinde ele alınmalıdır. Kendinden ayarlı kafa bandı ile size ergonomide zirveleri yaşatacak tasarımı, dinlediğiniz müziğin her tınısını duyabilmenizi sağlayan akustik teknolojisi, kapalı arka tasarım ile izolasyonu en yukarı seviyeler çıkarması, 18 Hz ile 20.000 Hz arasında duyarlılık sağlayan frekans aralığı, 32 ohm empedans değeri, 1.sınıf malzeme kalitesi gibi özellikleri bünyesinde barındıran AKG K52 kulaklık modeli birçok sitede satışa sunulmaktadır. Bizim sitemizden ise 353 TL’ye ulaşabilir.

Akg K52 Modelini İncelemek İçin  https://www.yonkamuzikmarket.com/akg-k52-stereo-kulaklik-akg-k44-yeni-modeli-

 

AKG K240 Kulaklık

Akg k240, akg mühendislerinin geliştirdiği önde gelen kulaklık modellerinden biridir. Genellikle stüdyolarda tercih edilen k240, oldukça yaygın bir kullanıcı kitlesine sahiptir. AKG firmasının üretmiş olduğu stüdyo monitör kulaklık modellerinden birisi olan K240 modeli; bünyesinde barındırdığı yarı açık tasarım anlayışı, 15 Hz ila 15.000 Hz aralığına hitap eden frekans değerleri, 104 desibel hassasiyet değeri ile yüksek seslerde bile bozulmayan ses kalitesi, 3 metre uzunluğunda hoparlör kablosu gibi özellikleriyle birçok sitede satışa sunulmaktadır. Bizim sitemizden ise bu ürüne 769 TL gibi bir fiyatla ulaşabilir, ürünle alakalı aklınıza takılan bütün soruları uzman teknik ve temsilci kadromuza sorarak çözümleyebilir, ürünümüzü sepetine en uygun ödeme seçenekleri ve taksitlendirmelerle ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Akg K240 Modelini İncelemek İçin https://www.yonkamuzikmarket.com/akg-k-240-mk-ii-profesyonel-studyo-kulaklik

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme