Ak Partili bakanlardan türkü resitali

Olaylar
Bakanlar Kurulu’nun sazlı, sözlü görüntüleri ortaya çıktı. 2012 yılının ilk aylarında çekildiği tahmin edilen görüntülerde kabinenin 7 bakanının türküler geçidi salondakileri mest ediyor. 7 baka...
EMOJİLE

Bakanlar Kurulu’nun sazlı, sözlü görüntüleri ortaya çıktı. 2012 yılının ilk aylarında çekildiği tahmin edilen görüntülerde kabinenin 7 bakanının türküler geçidi salondakileri mest ediyor.

7 bakanın sazlı sözlü eğlencesinde özellikle Faruk Çelik performansıyla kabine arkadaşlarını bile şaşırttı. Çelik, performansıyla gecede en çok alkışı alan isim oldu.

Habertürk TV’de yayınlanan görüntülerde, mikrofonu önce Erzincanlı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım alıyor ve "Şu yüce dağlar"ı söylüyor. Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz "Sarı Gelin" türküsünü, Gümrük Bakanı Hayati Yazıcı, "Sırtındaki Sepetin Ben Olayım Hamalı" isimli Karadeniz türküsünü, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın "Yaktın Yandırdın Beni..", Kültür Bakanı Ertuğrul Günay da "Hakkını Helal et annem"i söyledi.
Ankara’da Bakanlar Kurulu’nun sazlı, sözlü ve türkülü trafiği, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ederken, Ordulu İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, "Hekimoğlu" parçasını seslendirdi.
Çalışma Bakanı Faruk Çelik ise güzel sesiyle söylediği "Bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır" türküsüyle salondakilerden yoğun alkış aldı.

HABERTÜRK

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme