Ailemizin haber sitesi On5Yirmi5 Sosyal Medya son sürat yayında..

Siz değerli ve vefalı takipçilerimizin bizleri bırakmadığını çok iyi biliyoruz. Bununla beraber sitemizde uzun süredir yaşanmakta olan donma problemleri karşısında gösterdiğiniz anlayış ve güzel geri dönüşleriniz için kısacası desteğiniz için minnettarız.

 

Peki ya Biz Kimiz? Biz İkimiz?

Biz, siziz aslında. Nasıl mı diyorsunuz? Şöyle izah edelim; Genç olan, kendini genç hisseden, ruhunun derinliklerinde o dinamizmi yaşayan veya gençliği kendine amaç edinen ve hatta bizzat gençliğin sorunlarını dert edinen siz değil misiniz? Doğru değil mi?? İşte bu yüzden biz aslında siziz.

Peki ya derdimiz ne?

Üreten bir gençlik yetiştirmek. Çok mu iddialı oldu?? Öyleyse bu uğurda sonuna kadar mücadele? Çok mu hayalperest?? Öyleyse buyrun derdimize ortak, yolumuza yoldaş, bize arkadaş olun.. Neticede hayalleri, gerçek yapmak yine bizim elimizde değil mi? 
 

Siz vefalı takipçilerimizden ricamız bu platformumuzu tekrardan hayata döndürdüğümüzü çevremize duyurmak! ve sizlerinde önerileriyle,düzeltme ve eleştirileriyle kendi platformumuza sahip çıkmak en büyük amacımız. Aşağıda bulunan sosyal medya adreslerimizi de takip etmeyi unutmayın.

https://www.facebook.com/on5yirmi5gencliksitesi/

https://twitter.com/on5yirmi5