Adnan Hoca ile Sibel Üresin fena kapıştı

Olaylar
TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Seda Sayan ‘ın sunumuyla ekrana gelen Seda Sultan programının bugünkü konukları Sibel Üresin ve Arif Aslan oldu. Seda Sayan’ın programına telefon bağlantısı...
EMOJİLE

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Seda Sayan ‘ın sunumuyla ekrana gelen Seda Sultan programının bugünkü konukları Sibel Üresin ve Arif Aslan oldu.

Seda Sayan’ın programına telefon bağlantısıyla katılan Adnan Oktar ise bir süre önce kocasına arkadaşını tavsiye ettiğini açıklayarak oldukça dikkat çeken yazar Sibel Üresin’le kısa süreli bir tartışma yaşadı.

‘İSLAM’DA BÖYLE BİR PROFİL YOK’

Adnan Oktar’ın programındaki hanımları ‘İslam’da böyle bir kadın profili yok’ diyerek eleştiren Sibel Üresin, Oktar’ın programına çarşaf ve makyajla çıkan konuğunu ise ‘Çarşaf takvadır takva içinde olan insanın da bu tarz makyajı olmamalıdır’ diyerek eleştirdi.

‘MÜSLÜMANLIĞI YENİ ÖĞRENİYORLAR’

Programa telefon bağlantısıyla katılan Adnan Oktar ise programındaki konukların Müslümanlığı yeni öğrendiğini söyledi.

Ağır makyajları ile oldukça dikkat çeken konukların Müslümanlık adına kendilerini gittikçe geliştirdiklerini söyleyen Oktar , ‘Bir anda kusursuz olmaları imkansız. Ben de bu anlamda onlara baskı uygulamıyorum. Sadece doğruyu anlatıyorum. Takdir onların. Şu andaki görünümlerini ise hem kendi açımdan hem de İslami açıdan hoş görüyorum’ ifadelerini kullandı.

‘YARIM DÖNÜŞ OLMUŞ’

‘Başka dinlerden Müslümanlığa dönmüş yapmış olabilirler ben buna bir şey diyemem ama dönüş yarım bir dönüş olmuş’ diyerek Oktar’a cevap veren Üresin ise ‘Bu dönüşü tamamlamadan ekran önüne çıkmalarını doğru bulmuyorum’ dedi. ‘Ekrana çıkıyorsa ve sizi binler izliyorsa burada biraz dikkat etmek lazım’ diyerek devam eden Üresin, konukların aldatıcı bir vaziyette olduğunu söyledi.

‘BANA FASIK DEDİNİZ’

Sibel Üresin’in bu açıklamalarından sonra Adana Oktar’ın Üresin’e yönelik bir erkeğe uzun uzun bakmanın haram olduğunu ve bunun bir fasıklık sıfatı olduğunu dile getirmesi ise Üresin’i kızdırdı. Adnan Oktar’ın kendisine yönelik fasıklık suçlaması ardından sinirlendiği anlaşılan Üresin, bu konudaki cevabının avukatının vereceğini söyledi. Bu tartışma ardından Adnan Oktar ise Sibel Üresin’i dürüst olmaya davet etti.

Haber3

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme