Acun Ilıcalı’dan Murat Özdemir açıklaması: Gözümü kapatıp şuradan bin kişinin arasına dalsam daha fazla psikopat bulurum

Olaylar
Papağanına uyguladığı işkenceyi sosyal medya hesabından paylaşan Murat Özdemir hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Çok üzücü bir olay, içim parçalandı. Ben de bir hayvanseverim” diye ko...
EMOJİLE

Papağanına uyguladığı işkenceyi sosyal medya hesabından paylaşan Murat Özdemir hakkında açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Çok üzücü bir olay, içim parçalandı. Ben de bir hayvanseverim” diye konuştu.

Hürriyet’ten Deniz Boy’un haberine göre, konuyu kendisine bağlamaya çalışanlar olduğunu belirten Ilıcalı, şöyle devam etti:

 

“Konuyu benimle bağlamaya çalışanlar var. Biraz bana anlamsız geliyor. Nasıl bugün herhangi bir TV kanalındaki yarışma da ya da bir dizide yaşanan bir skandal olduğu zaman kanalın sahibi gündeme getirilmiyorsa, benim gündeme getirilmemi şaşkınlıkla karşılıyorum. Yapım şirketi ‘Reyting için tuttu’ denilen yarışmacıyı zaten dört, beş hafta önce kovmuş. Adamın bu kadar psikopat olması da tahmin ettiğimiz bir şey değil. Herhalde üç, dört bin yarışmacı vardır yarışmalarımızda… Buradan çıkan psikopat sayısı ikidir, üçtür. Şu an gözümü kapatıp şuradan bin kişinin arasına dalsam daha fazla psikopat bulurum herhalde…”

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme