”Yılın En İyi Medya Ödülleri”

Medya
Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen törende, ”Onur Ödülü”nün, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a verilmesinin kararlaştırıldığı, törene katılamayan Günay...
EMOJİLE

Ortaköy’deki Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen törende, ”Onur Ödülü”nün, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’a verilmesinin kararlaştırıldığı, törene katılamayan Günay’a ödülünün ulaştırılacağı bildirildi.

Törende ödüle değer görülen diğer kişi ve kurumlar şunlar:

Özel Ödül: Azerbaycan Milletvekili Ganira Pashayeva, Brüksel Parlamentosu Milletvekili Mahinur Özdemir.

Siyaset Ödülleri: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Dağı, AK Parti İstanbul milletvekilleri Edibe Sözen ve Halide İncekara.

Yerel Yönetici Ödülleri: Belçika Gent Belediye Başkan Yardımcısı Resul Tapmaz, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı.

Yaşam Boyu Başarı Ödülü: Engin Çağlar, Emrah Erdoğan, Belkıs Akkale, Hülya Koçyiğit.

Basında Emeğe Saygı Ödülleri: Cihan Narlı, Burhan Akdağ, Mesut Baran, İsmail Fidanay, Hüseyin Çözen, Fatma Çözen, Hilmi Aşık, Ali Ünal.

Yabancı Basında Emeğe Saygı Ödülleri: Duygu Tuncer (TRT Kıbrıs Temsilcisi), Saadet Oruç (Kanal 24 Fransa Temsilcisi), Afag Ferzelibeyova (Azerbaycan Temsilcisi), Yılmaz Akıncı (El Cezire TV Diyarbakır Temsilcisi).
    
     -YILIN EN İYİLERİ MEDYA ÖDÜLLERİ-
    
     Yılın En İyi Ulusal Kanalı: TRT
     Yılın En İyi Haber Kanalı: Habertürk
     Yılın En İyi Kadın Haber Spikeri: Hülya Yürekli
     Yılın En İyi Erkek Haber Spikeri: Gökhan Taşkın
     Yılın En İyi Edebiyat Ödülü: Can Dündar
     Yılın En İyi Tartışma Programı: Siyaset Meydanı
     Yılın En İyi TV Haber ve Aktüel Programı: Haber Tadında
     Yılın En İyi Anchormeni: Mehmet Ali Birand
     Yılın En İyi Program Sunucusu: Saba Tümer
     Yılın En İyi Magazin Programı: Magazin D
     Yılın En İyi Müzik Kanalı: Kral TV
     Yılın En İyi Erkek Radyocusu: Hop Dedik Ayhan
     Yılın En İyi Haber Ajansı: Cihan Haber Ajansı
     Yılın En İyi Program Yapımcısı: Tayyar Işıksaçan
     Yılın En İyi TV Eleştirmeni: Yüksel Aytuğ
     Yılın En İyi Gazeteci-Yazarı: Cüneyt Özdemir
     Yılın En İyi Şov Programı: Beyaz Show
     Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi: Çocuklar Büyüsün Diye-Gülben Ergen
     Yılın En İyi Spor Kulübü: Fenerbahçe
     Yılın En İyi Spor Spikeri: Ümit Aktan
     Yılın En İyi Spor Programı: Yüzde Yüz Futbol
     Yılın En İyi Gençlik Dizisi: Elde Var Hayat
     Yılın En İyi Erkek Oyuncusu: İbrahim Çelikkol
     Yılın En İyi Kadın Oyuncusu: Serenay Sarıkaya
     Yılın En İyi Tematik Kanalı: Show Max
     Yılın En İyi TV Kültür Sanat Programı: Gece Gündüz
     Yılın En İyi TSM Sanatçısı: Mehmet Özkaya
     Yılın En İyi Pop Erkek Sanatçısı: Mustafa Ceceli
     Yılın En İyi Pop Kadın Sanatçısı: Hande Yener
     Yılın En İyi Müzik Adamı: Sinan Akçıl
     Yılın En İyi Azeri Sanatçısı: Elnur Memmedov,
     Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı: Berkay
     Yılın En İyi Azeri Şairi: Xeyal Rza,
     Yılın En İyi Magazin Tartışma Programı: İkinci Sayfa
     Yılın En İyi Bürokratı: Ömer Ulu
     Yılın En İyi Modacısı: Levon Kordonciyan
     Yılın En İyi Kadın Modacısı: Esin Arıcan
     Yılın En İyi Sağlık Programı: Doktorum
     Yılın En Başarılı Cerrahı: Sezai Aydın
     Yılın En İyi İdealist Genç Doktoru: Fatih Fişenk
     Yılın En İyi Belgeseli: Adnan Menderes Belgeseli
     Yılın En İyi Gazetesi: Hürriyet
     Yılın En İyi Magazin Sitesi: Magazinkolik
     Yılın En İyi İş Adamı: Mehmet Şahingöz
     Yılın En İyi Ulaşım Firması: Pamukkale
     Yılın En İyi Gönüllü Sosyal Sorumluluk Projesi: İhyader
     Yılın En İyi Çıkış Yapan Markası: Bio Medikal.

Katkı Ödülleri: Ajans Golden Cest, Tülin Ürker, Hülya Wedding Organizasyon, Osman Aktaş, Kalkan Matbaa-Erol Kalkan.

AA
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme