Yiğit Bulut neden işten atılmış?

Medya
Ülke TV’de Turgay Güler’in sunduğu Sıradışı programına konuk olan Habertürk TV eski Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, görevden alınmasını 28 Şubat süreci ile açıkladı 7 madde saydı. Yiğit...
EMOJİLE

Ülke TV’de Turgay Güler’in sunduğu Sıradışı programına konuk olan Habertürk TV eski Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, görevden alınmasını 28 Şubat süreci ile açıkladı 7 madde saydı.

Yiğit Bulut, Habertürk’ten ayrılmasıyla ilgili  “28 Şubat süreci neden gerçekleştiyse benim durumum da aynı sebeplerden oldu.” Dedi. 28 Şubat sürecinin tamamen rant kavgasından kaynaklandığının altını çizen Yiğit Bulut, " Aczimendiler de o zamanki basının şişirmesiydi, Türkiye’ye şeriat geliyor denilmesi de o dönemin pompalamasıydı. Ama tüm bunların arkasında çok büyük bir rant kavgası vardı" dedi.

Yiğit Bulut olarak televizyonda yetkili olduğu dönemde 1- faiz lobisi, 2-finansal Ergenekon,  3-Türkiye’de petrol yatakları, maden yatakları ve tüm bunların durumu, 4-Yalova’ya yapılacak Kimyasal depolama tesisi, 5-Şekerle ilgili dosyalar, 6-Türkiye’deki gıda tehdidi ve 7- Türkiye’de pazarlanan ilaçlar ve hastalığa göre ilaç değil ilaca göre hastalık gibi konularını gündeme getirdiğini anlattı. Bulut, bu konuları her hafta gündeme taşıdığını  ve tartışma ortamı oluşturduğunu hatırlattı. Sonrasında da bilinen gelişmelerin yaşandığını anlattı.

Haber 7

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme