Yiğit Bulut, derin planı deşifre etti

Medya
Fenerbahçe-Galatasaray maçının ardından bazı çevreler çıkan olaylarda taraftarların yarattığı terörizm görmezden gelinirken, polisi hedef haline getirdi. Polisi hedef haline getiren ilk isim ise maçın...
EMOJİLE

Fenerbahçe-Galatasaray maçının ardından bazı çevreler çıkan olaylarda taraftarların yarattığı terörizm görmezden gelinirken, polisi hedef haline getirdi. Polisi hedef haline getiren ilk isim ise maçın hemen ardından ‘Bu kupa Amerika’ya girsin’ diyerek Fethullah Gülen’e hakaret eden Ergun Babahan oldu.
 
Babahan maçın hemen ardından peş peşe attığı twitlerle polisi hedef haline getirirken, taraftarları da polise karşı kışkırttı. Gazeteci yazar Yiğit Bulut, bugün twitterdan yaptığı açıklamada oynanmak isteyen bu oyuna dikkat çekti.
 
"İstanbul Valisi ve polisine karşı başta Hürriyet’in ‘Cübbesiz Ahmet’i olmak üzere birçok ‘maşa’ tarafından yürütülen karalama kampanyasının bir amaç ve plan doğrultusunda olduğu açıktır. Lütfen bu gerçeği gözden kaçırmayalım…" diyen Yiğit Bulut, bu durumun belli çevreler tarafından siyasi çıkar amaçlı bir oyuna dönüştürülmek istendiğini vurguladı.
 
Bulut, bu sözlerinin ardından "Burada önemli soru şu; Medyada Fenerbahçe-Devlet arasında derin bir çatışma var havası yayan bu arkadaşların makro oyun plan ne?" diyerek can alıcı soruyu sordu.

Rotahaber

İşte Yiğit Bulut’un attığı o twitler…


 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme