“Van Minüt Pascal, My Name İs Nihat”

Medya
Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında gerilim doruğa çıktı. Ünlüler grubunda Nihat Doğan ve Zeynep Tunuslu işbirliği yapıp, diğer ünlülere tavır aldı. Ada ...
EMOJİLE

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında gerilim doruğa çıktı. Ünlüler grubunda Nihat Doğan ve Zeynep Tunuslu işbirliği yapıp, diğer ünlülere tavır aldı.

Ada konseyinde Doğan kendisi konuşurken sözünü kesen Pascal Nouma’ya, " diyerek racon kesti! Nouma, Tunuslu’ya "Yılan" dedi.

ASENA’DAN NİHAT’A AĞIR SUÇLAMA
Asena, "Nihat kamerayı görür görmez, ‘Memleketimi özledim’ diye ağlıyor. Sonra bize gelip, ‘Aman ne güzel tatil yapıyoruz’ diyor" diyerek, ünlü şarkıcıyı suçladı. Ebru Destan ise Zeynep Tunuslu’ nun kendilerine küfür ettiğini açıkladı.

Ünlüler birbirini yerken, gönüllülerden Taner ile Tevfik yumruk yumruğa kavga etti. Yarışmanın sonunda bu hafta adaya veda eden isim Vedat oldu…

ZEYNEP VE ÖZGE KARŞI KARŞIYA
Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde ise dokunulmazlık yarışını kaybeden ünlülerde ipler iyice gerildi. Konseyde Nihat Doğan ve Asena arasındaki gerginlik karşılıklı suçlamalarla devam etti.

Kim gitsin oylamasında ünlüler Zeynep Tunuslu ve Asena arasında bölündü. Tunuslu ve Nihat Doğan, Asena’nın adını yazarken diğerleri Zeynep Tunuslu’yu yazdılar ve aldığı 5 ‘gitsin’ oyuyla Zeynep Tunuslu ünlülerin seçtiği isim oldu.

Gönüllüler ise anlaşmalı olarak hep birlikte Özge Ulusoy’un adını yazdılar. Zeynep Tunuslu ve Özge Ulusoy adına yapılacak SMS oylaması sonucunda kimin gideceği belli olacak.

HT