Uluslararası medyadan Erdoğan’a çirkin iftira

Medya
Uluslararası medyada Türkiye ve Erdoğan karşıtı yayınlar devam ediyor. Uluslararası ajans ve gazeteler, Türkiye’nin eli kanlı terör örgütü IŞİD’le işbirliği yaptığı iftirasını kullanıyor v...
EMOJİLE

Uluslararası medyada Türkiye ve Erdoğan karşıtı yayınlar devam ediyor. Uluslararası ajans ve gazeteler, Türkiye’nin eli kanlı terör örgütü IŞİD’le işbirliği yaptığı iftirasını kullanıyor ve Türkiye’deki ulusal basın organları da bu iftiraya sarılıyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın da adını IŞİD’le birlikte anmaya başlayan çeşitli haberler ortaya atıldı.

Sümeyye Erdoğan’a çirkin iftira

Türkiye gazetesinin haberine göre,Amerikan Global Research sitesi, İran asıllı Fars Haber Ajansı (FNA), Suriye’nin Esed güdümündeki resmi haber ajansı SANA başta olmak üzere bir çok haber sitede yer alan “Erdoğan’ın kızı IŞİD’e katıldı” başlığıyla algı oluşturmaya çalışılan haberlerde, Sümeyye Erdoğan’ın IŞİD militanlarının Türkiye hastanelerinde tedavi görmelerine yardımcı olduğu yalanı ortaya atıldı.

 İspatı: İsmini vermek istemeyen hemşire

Şanlıurfa’daki hastanelerden birinde çalışan bir hemşirenin iddialarına dayandırılan haberler oldukça komik ve spekülatif. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ı defalarca hastanenin Şanlıurfa’daki merkezinde gördüğünü belirten hemşire; IŞİD’lileri tedavi eden tıbbi ekibin Sümeyye Erdoğan’ın başkanlığında olduğunu öne sürdü.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme