Televizyon Ekranları Yaza Hazır

Medya
Önceki yıllarda dizilerin tekrar bölümlerinin ağırlıklı olarak yer aldığı yaz ekranları, bu yıl,  aksine fazla hareketli olacak gibi görünüyor. Krizin de etkisiyle düşük maliyetli programlar...
EMOJİLE

Önceki yıllarda dizilerin tekrar bölümlerinin ağırlıklı olarak yer aldığı yaz ekranları, bu yıl,  aksine fazla hareketli olacak gibi görünüyor. Krizin de etkisiyle düşük maliyetli programlara yönelen kanallar, yarışma programlarıyla bu yazı renklendirmeye hazırlanıyor.

Yarış Babam Yarış  

Wipe Out’un Türkiye versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan  Yarış Babam Yarış, bu yaz Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısında olacak. Denizli’nin dağ köylerinde kurulan platoda gerçekleştirilecek yarışmada  Baloncu Merkep, Sırat Köprüsü, Denizli’nin Horozu, Merkep Formula, Keçi Yolu gibi birbirinden eğlenceli ve  bir o kadar da zorlu etaplar yer alacak.  

Kocam Size Emanet 

Yarışmada eşleri tarafından şikâyet edilen kocalar beş günlük kampa giriyor. Beyler, görgü ve davranış dersinde Deniz Adanalı, giyim kuşam dersinde Ferruh Karakaşlı, dans dersinde Arzum Gültekin, spor dersinde Güngör Erünsal ve Hakan Demiray tarafından bir eğitim programına tabi tutuluyor. Ayrıca, Aile ve İletişim Koçu Yasemin Sungur’dan evlilikleriyle ilgili konularda terapiler alıyorlar. 

Fear Factor Extreme

Asuman Krause’nin sunacağı “Fear Factor Extreme”de çiftler yarışacak. 8 çift, Arjantin’de yapılan yarışmada limitlerini zorlayacaklar. Krause yarışmacıların korkularıyla yüzleşmelerine yardımcı olacak. 10 hafta sürecek yarışmada performanslarına göre her hafta bir çift elenecek. 

İlle de Roman Olsun 

Geçen yaz çok konuşulan program “İlle de Roman Olsun” bu yaz da izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yine Alişan ve Çağla Şıkel’in birlikte sunacağı, Müjdat Gezen, Melek Baykal, Müslüm Gürses ve Hüsnü Şenlendirici’nin jüri üyeliği yapacağı yarışmada Romanlar sahneye çıkacak “Biz de varız” diyecek. 

Süperstar Aile  

İlk kez bir müzik yarışmasında aileler yarışıyor. Dedeler, torunlar, anneler, babalar, kardeşler, teyzeler, amcalar… Her aileden sesine güvenen ve kan bağı olan iki kişi “Süperstar Aile” olmak için mücadele edecek.