ŞOK.. Evrende Yalnız Değiliz

Medya
‘Bu evrende yanlız değiliz ve hükümet bu gerçeği saklamak için her şeyi yapıyor’ dedi. 1947’de bir UFO kazasının yaşandığına inanılan Rosweel Kasabası’nda büyüyen astronot, ...
EMOJİLE

‘Bu evrende yanlız değiliz ve hükümet bu gerçeği saklamak için her şeyi yapıyor’ dedi. 1947’de bir UFO kazasının yaşandığına inanılan Rosweel Kasabası’nda büyüyen astronot, ‘Kaza sonrası ordu yetkilileri halkı bilgi sızdırmamaları konusunda uyardı’ dedi.

Roswell UFO vakası peki neydi?

Roswell UFO vakasında bulunduğu iddia edilen bir insansı. Roswell UFO vakası, 1947 Temmuz ayında ABD’nin New Mexico eyaletinin Roswell şehrinde meydana geldiği iddia edilen olay olarak tarihe damgasını vurdu.

8 Temmuz 1947 yılında New Mexico eyaletinin Roswell kasabası yakınlarında, ABD’nin Idaho Eyaleti’nde orman servisi için kurtarış pilotluğu yapan Kenneth Arnold’un, 25 Haziran’da kayıp bir uçağı Washington’daki Cascade Dağları üzerinde aramaya çıkışının ve tahminlere göre, 4000 m. yükseklikte saatte 1200 mil hızla giden dokuz tane disk şeklinde uçan daireler gördüğünü iddia edişinin iki hafta sonrasında bir " fincan tabağının" ele geçirildiği duyuldu.

Ancak ertesi gün ABD Ordusu bu haberi yalanlayarak bunun bir araştırma balonu olduğunu iddia etti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanustur