“Sizi de Traş Edeyim!”

Medya
TRT’deki ‘Halil İbrahim Sofrası’nda ‘Berber Ali’ karakterini canlandıran Hasan Kaçan, Bilal Özcan’ın Kanaltürk’te yayınlanan ‘Laf Aramızda’ progra...
EMOJİLE

TRT’deki ‘Halil İbrahim Sofrası’nda ‘Berber Ali’ karakterini canlandıran Hasan Kaçan, Bilal Özcan’ın Kanaltürk’te yayınlanan ‘Laf Aramızda’ programında çocukluğu ve oyunculuğu dönemindeki ilginç anılarını anlattı…

 

Kasımpaşa’da doğup büyüdüm, babamın berber dükkanında yetiştim. Muazzez Ersoy’la top peşinde koştuk. Adı ‘Yıldız’dı… Babası Yaşar Amca’yla babamın arası çok iyiydi. O yaşlarda kızlar erkeklere karıştığı ve beraber oynadığı için berber dükkanlarında tıraş edilirdi. Yıldız biraz erkek gibi bir kızdı. Dolayısıyla oğlanlarla futbol oynardı, şut çekerdi.

 

FUTBOLLA BÜYÜDÜLER

Sayın Başbakan Tayyip Erdoğan’ı da Kasımpaşa’dan hatırlıyorum, topçuluk zamanlarını biliyorum. Belli dönemin insanları Dolapdere’de hep futbolla büyüdüler. Onları kahvehane köşelerinden kurtaran şey futbol oldu. Bu da çok güzel bir şeydi.

 

"SİZİ TIRAŞ EDEYİM"

Bayramda arabayla gidiyordum, telefon çaldı, sağa çektim, "Efendim" dedim. "Bayramın kutlu olsun birader" dedi, Başbakan olduğunu fark ettim. "Berber bıçağı öyle mi tutulur?" dedi. Meğer diziyi takip ediyormuş. "Ben berber çocuğuyum Başbakanım, bir gün gelin, sizi tıraş edeyim" dedim.

 

Habertürk

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme