Paris İstanbul Diyor!..

Medya
Dünya jet sosyetesinin sansasyonel yıldızı Paris Hilton, Mardan Oteli’nin Antalya’daki açılışından sonra Acun Ilıcalı’nın teklifi üzerine ‘Var mısın Yok musun’ yarışmasın...
EMOJİLE

Dünya jet sosyetesinin sansasyonel yıldızı Paris Hilton, Mardan Oteli’nin Antalya’daki açılışından sonra Acun Ilıcalı’nın teklifi üzerine ‘Var mısın Yok musun’ yarışmasına katılmak için ikinci kez İstanbul’a geldi.

Çekim öncesinde tekneyle Boğaz keyfi yapan Hilton ve Acun Ilıcalı kameralara verdikleri sempatik pozlarla dikkat çekti. Boğaz’ın güzelliği karşısında duyduğu hayranlığı gizleyemeyen sosyetik güzel, ‘En az 50 ülke gezdim ama Boğaz’ın atmosferini dünyanın hiçbir yerinde görmedim. Burası gerçekten çok özel bir yer’ diyerek deniz ve güneşin keyfini çıkardı.

BİR DAHAKİ SEFERE YÜZECEK

Ilıcalı’nın yaz aylarında Boğaz’da yüzüldüğünü söylemesi üzerine bir dahaki gelişinde mutlaka yüzmek istediğini dile getiren Hilton, ‘İki kıtanın birbirine bağlandığı böylesine bir metropolün tam ortasında yüzmek inanılmaz bir keyif olmalı. Bu hayatımda yaşayacağım en ilginç tecrübe olacak’ diye konuştu.

TELEFONDA İKNA ETTİ

Hilton’un yarışmaya katılma serüveni, Antalya’daki açılışın organizasyon firmasının Türkiye temsilcilisi Özge Erçağlar ile sohbet etmesiyle başladı. Hilton, Christina Aguilera ve 50 Cent’in katıldığı bölümleri izleyip çok beğendiğini söyleyince Erçağlar, Acun Ilıcalı’yı aradı. Hilton, kendisini telefonla davet eden Ilıcalı’nın teklifini kabul etti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi