Nil İkinci Çamı Devirdi

Medya
Nil Karaibrahimgil, Neşet Ertaş‘ı tanımıyorum diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise öyşe bir şey söyledi ki, duyanlar kulaklarına inanamadı. Ne mi söyledi? "Neşet Ertaş sayemde...
EMOJİLE

Nil Karaibrahimgil, Neşet Ertaş‘ı tanımıyorum diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise öyşe bir şey söyledi ki, duyanlar kulaklarına inanamadı. Ne mi söyledi? "Neşet Ertaş sayemde tanındı" dedi. Bakalım bunun sonu nereye gidecek?

neşet ertaş"Neşet Ertaş’ı tanımıyorum" diyerek şimşekleri üzerine çeken Nil Karaibrahimgil, hatasını kabul edip özür dilemesi beklenirken, "Kimse kimseyi tanımak zorunda değil ama sayemde Neşet Ertaş tanındı" diyerek bir çam daha devirdi.

Bugün TV’de Ali Atıf Bir’e "Ne var bunda, Neşet Ertaş beni tanıyor mu acaba? Ki kimse kimseyi tanımak zorunda değil! Ama olay nedeniyle sayemde Neşet Ertaş tanındı. Genç nesilden onu tanımayanlar vardı…" diyen Nil Karaibrahimgil olayı medyanın büyüttüğünü savundu.

 

Çok tatlı bir adam 
 

Nil Karaibrahimgil, olayı medyanın büyüttüğünü söyleyerek, "Kendisine beni sormuşlar, ‘Tanımak zorunda değil, gözlerinden öperim" demiş. Ne güzel söylemiş, çok tatlı bir adam" dedi. Karaibrahimgil, ünlü ozanla görüşmek istediğini de sözlerine ekledi: "Ona telefonla ulaşmak istiyorum, henüz yapamadım ama bunu gerçekleştireceğim."

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme