Medya Okulu İlk Mezunlarını Verdi

Medya
Programı başarıyla bitiren 60 kişi, düzenlenen bir tören ile sertifikalarını Medya Derneği Başkanı Salih Memecan ve İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya’dan aldılar. Se...
EMOJİLE

Programı başarıyla bitiren 60 kişi, düzenlenen bir tören ile sertifikalarını Medya Derneği Başkanı Salih Memecan ve İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya’dan aldılar.

Sertifika törenine Medya Okulu’nda ders veren eğitmenlerin yanı sıra Türk medyasından çeşitli gazeteciler de katıldı.

Medya Okulu Eğitim Programı’nın sertifika töreninde konuşan İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, Medya Okulu Eğitim Programı’nın hem Medya Derneği hem de İstanbul Şehir Üniversitesi için çok önemli bir proje olduğunu belirterek, “Üniversitemiz bünyesinde böyle bir eğitim programının düzenlenmesinden biz de çok memnun olduk. Devamını diliyorum.” dedi.

Konuşmasında projeyi koordine eden Medya Derneği ve İstanbul Şehir Üniversitesi çalışanlarına emek ve katkılarından dolayı teşekkür eden Medya Derneği Başkanı Salih Memecan ise, “Gerçekten çok başarılı bir program oldu. Bu başarıda İstanbul Şehir Üniversitesi’nin de çok önemli katkısı var. Amacımız bu programı bir gelenek haline getirmek” diye konuştu.