İşte Dizilerin Sezon Finalleri

Medya
Türk milleti olarak en büyük eğlencemiz dizi izlemek eleştirsekte, kızsakta gerçek bu… İşte bir sezon boyunca gözümüzü kırpmadan izlediğimiz dizilerin sezon finalleri; Binbir Gece’de mutlu...
EMOJİLE

Türk milleti olarak en büyük eğlencemiz dizi izlemek eleştirsekte, kızsakta gerçek bu… İşte bir sezon boyunca gözümüzü kırpmadan izlediğimiz dizilerin sezon finalleri;

Binbir Gece’de mutlu son!

Binbir Gece’de bütün sevdiklerinden uzaklaşarak kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Şehrazat, neye karar verecek? Gezen sezon finalinde düğün sahnesinde evlenmekten son anda vazgeçen Şehrazat bu kez nikah masasına oturabilecek mi? Bir türlü bir araya gelemeyen aşıklar Onur ve Şehrazat biraraya gelebilecek mi? Kaan’ın baba, Nilüfer’in anne özlemi sona erecek mi? Şehrazat ve Bennu’nun arası düzelecek mi? Kötü kalpli Eda yakalanabilecek mi? İşte bütün bu soruların cevabını Yönetmen Kudret Sabancı verdi.

Binbir Gece’de Yönetmen Kudret Sabancı Şehrazat’ın, mimar Engin Kayaoğlu ile nikah masasına oturmak üzereyken eski kocası Onur’a (Halit Ergenç’e) geri döneceğini belirtti.

Benim Annem Bir Melek

Benim Annem Bir Melek dizisinde Ali Sunal’ın askerliği nedeniyle erken final yapıldı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği başrolünü Oya Başar, Tarık Ünlüoğlu, Ali Sunal ve Dolunay Soysert’in paylaştığı dizi geçen hafta erken sezon finali ile tatile girdi. Dizinin son sahnelerinde Ali Sunal’ın askerliğe gidiş görüntüleri ekrana geldi ve ‘Hayırlı Tezkereler’ cümlesine yer verildi. Vatani görevini kısa dönem olarak yapacak olan Sunal, Ekim ayının sonunda dönecek ve dizi kaldığı yerden devam edecek. Sunal dizide rol gereği Ankara’da önemli bir iş seyahatine çıktı. Ali Sunal askerlik dönüşü Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı Gökçe Bahadır ile evlenmeyi planlıyor.

Annem

Başrolünü Talat Bulut ve Vahide Gördüm’ün paylaştığı Annem’in finali, mutlu sonla bitecek. Dizide iki yıldır bakan Musa Bayrı ve onun köftecilik yapan eski eşi Zeynep’in tekrar bir araya gelip gelmeyeceği tartışma konusuydu. Dizinin senaryo yazarı Özer, “Finalde dizinin bütün karakterlerinin hikâyesi mutlu sonla bitiyor. Bu arada finalde seyirciyi bir de sürpriz bekliyor. Herkes izleyince çok ama çok şaşıracak” dedi.

Kurtlar Vadisi Pusu

Epeydir bu konuyu yazmak istiyordum, ama nedense ben de Pana Film ekibi gibi unutuyordum. Konu “Kurtlar Vadisi Pusu” ve “Muro”dan açılmışken aklıma geldi, unutmadan yazayım istedim. “Muro”, “Kurtlar Vadisi Pusu”da tek başına değil. “Muro”nun “Çeto” ve “Yıldırım”dan oluşan bir ekibi var… Malum Pana Film, seyirci büyük ilgi gösterince üçlünün maceralarını “Muro” filmiyle sinemaya da taşıdı. “Kurtlar Vadisi Pusu”nun jeneriğinde “Muro”yu oynayan Mustafa Üstündağ ve “Çeto”yu canlandıran Şefik Onatoğlu var ama “Yıldırım” rolündeki Eray Türk yok. Haksızlık bu… Zaten senaristler zavallı “Yıldırım”ı dizide yeterince “ezikliyor” Eray Türk’ü jeneriğe koymayarak… Onu bir de siz ezmeyin!

Yaprak Dökümü

Reyting rekorları kıran Yaprak Dökümü konusunda karar verildi. Dizi bitiyor mu, kalıyor mu? Bu sene bitirilmesi düşünülen Yaprak Dökümü dizisinin önümüzdeki sezonda devam etmesi kararı alındı. Kanal D’nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna ve Bennu Yıldırımlar’ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi Yaprak Dökümü’nün bu sezon bitirileceği konuşuluyordu.Ancak konuyla ilgili olarak yapımcı firma Ay Yapım diziyi devam ettirme kararı aldıklarını söylediler. Ay Yapım son dakika bir değişiklik olmadığı takdirde dizinin önümüzdeki sezonda da devam edeceğini açıkladı. Yaprak Dökümü 3 sezondru devam ediyor. Önemli bölümlerinde izlenme oranları milli maçları bile geçiyor. Reşat Nuri Güntekin’in eserinden uyarlanan dizinin senaryosu aslından tamamen uzaklaştı. (Milliyet )

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme