Haber Dünyasına Yeni Bir Bakış

Siyaset, ekonomi, dünya, toplum, spor, kültür sanat, teknoloji ve sinemanın nabzını tutan güncel haberlerin yanı sıra özel röportajlar, gündemi değerlendiren dosya konuları, video ve fotoğraf galerileri ile Gaste24.com okurlarına çok zengin bir içerik sunuyor.

Sadece gündemi takip etmekle yetinmeyip, gündem yaratarak dinamik tarafsız haberciliğin adresi olmaya aday olan www.Gaste24.com farklı tasarım ve habercilik anlayışıyla dikkat çekiyor.

“İnternet haberciliğinde kesinlikle tarafsız olacağız”

Amaçlarının çabuk tüketilen, aspirin haberciliğinin yerine yepyeni bir perspektifle kalıcı ve etkili habercilik anlayışını getirerek internet gazeteciliğinde devrim niteliğinde bir tarz ortaya koymak olduğunu söyleyen Gaste24 Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Nesim Ural Gaste24’ün tarafsız haber okumak isteyen internet okurlarının açılış sayfası olacağına inandığını belirtti.

Sanal değil gerçek haber peşinde olduklarını ifade eden Ural, genç ve dinamik bir ekiple çalıştıklarını bu sayede Gaste 24’ün kısa zamanda diğer internet haber sitelerinin içinden sıyrılarak yalnızca habere ulaşmak isteyen tarafsız izleyicilerin vazgeçilmez olacağını sözlerine ekledi.

Agresif Medya Planlama’nın sahibi olduğu www.gaste24.com sıcak gelişmeler, son dakika haberleri, güncel içerikler ve iz bırakacak özel haber çalışmalarıyla adından çokça söz ettireceğe benziyor.