Medya

Ekrandan Taşan Haşerata Dikkat!

Eskiden kıştan kalma dizilerin tekrarlarıyla geçen yaz ekranları son yıllarda hayli renklendi. Yaz  tatilini de televizyona mahkum etmek isteyenler için bu yaz ekranlarda bol gerilimli yarışma programları boy gösteriyor. Yarışmaların..

Ekrandan Taşan Haşerata Dikkat!

Eskiden kıştan kalma dizilerin tekrarlarıyla geçen yaz ekranları son yıllarda hayli renklendi. Yaz  tatilini de televizyona mahkum etmek isteyenler için bu yaz ekranlarda bol gerilimli yarışma programları boy gösteriyor. Yarışmaların son gözdeleri ise yılan, fare ve bilumum sevimsiz hayvan.

Eskiden yarışma dedi mi, akla bilgiyi ölçen programlar gelirken, şimdi yarışmanın tanımı da içeriği de epeyce değişti. Bu tür programların tavan yaptığı şu günlerde, yılan dolu akvaryumdan ağzıyla erik yakalamaya çalışanlardan, akreplerle sarmaş dolaş olanlara kadar pek çok tuhaf, bir o kadar da mide bulandırıcı görüntülere rastlar olduk. Fear Factor Extreme, Göster Kendini ve Telefon Kulübesi bu yarışmalardan bazıları. Anlaşılan ucuz reytingin yeni yolu kadınları çığlık çığlığa kaçıran, erkeklerin kendilerini ispat etmeleri için “fırsat” sunan birkaç “korkunç” yaratıktan geçiyor. Onlar korkup kaçarken bizler eğleniyoruz, kanallar da parayı cebe indiriyor. Bakalım sırada ne gibi reyting oyunları var, merakla bekliyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL