Cem Yılmaz Arda’yı ti’ye aldı!

Medya
Önceki akşam Cem Yılmaz, TİM Maslak Show Center’daki gösterisini izlemeye giden A Milli futbol takımını futbol esprileriyle gülmekten kırdı geçirdi.    ‘FUTBOLDA PARA YOK DİYE BI...
EMOJİLE

Önceki akşam Cem Yılmaz, TİM Maslak Show Center’daki gösterisini izlemeye giden A Milli futbol takımını futbol esprileriyle gülmekten kırdı geçirdi.
  
‘FUTBOLDA PARA YOK DİYE BIRAKTIM’

Cem Yılmaz, önceki akşam TİM Maslak Show Center’daki gösterisinde futbolcu seyircileri karşısında görünce spor camiasına dair bol bol espri yaptı. Kendisini izlemeye gelen A Milli futbol takımına "Benim de bir ara çok top koşturmuşluğum oldu, ama parası iyi değil diye bıraktım. Doğru değil mi Samet?" diyerek salonu kahkahaya boğan Cem Yılmaz, Fenerbahçe’nin eski tercümanı Samet’i şovu süresince diline doladı.

‘ARDA SEN NE MODELSİN?’

Ünlü futbolcu Arda Turan’ı ve yeni saç modelini görür görmez kahkaha atan Cem Yılmaz, "Arda o saç ne lan, nasıl bir modelsin" diyerek espriyi patlattı. Usta komedyen, kaleci Volkan Demirel’e de takıldı. "Geçen bir gösterimde hamile bir bayan ‘Aman nolur daha fazla güldürme hamileyim’ diyordu. Bir an çocuğun sahneden sekerek fırlayacağından korktum. Şimdi olsa Volkan kurtarır. Yalnız çocuğu degajla dikmesinden korkarım" diyerek salonu kırdı geçirdi. Gösteri sonrası kulise giderek Cem Yılmaz’la fotoğraf çektiren A milli takımın oyuncular daha sonra otobüsle gösteri alanından ayrıldılar.

Habertürk

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme