Medya

Angelina Türkiye’ye tedavi için mi geldi?

Angelina Joie, Gaziantep ve Kilis’te Suriyeli göçmenlerin kaldığı kampları, Birleşmiş Milletler Özel Temsilcisi olarak 13 Eylül’de ziyaret etmişti. 14 Eylül’de de Ankara ‘da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve bakanlarla görüşmüştü. Hepatit-C..

Angelina Türkiye’ye tedavi için mi geldi?

Angelina Joie, Gaziantep ve Kilis’te Suriyeli göçmenlerin kaldığı kampları, Birleşmiş Milletler Özel Temsilcisi olarak 13 Eylül’de ziyaret etmişti. 14 Eylül’de de Ankara ‘da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve bakanlarla görüşmüştü.

Hepatit-C yüzünden karaciğerinin iflas ettiği söylenen Angelina Jolie ‘nin, dünyaca ünlü cerrah Prof. Dr. Yaman Tokat île Ankara ‘da otelde gizli bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

Posta’nın haberine göre organ nakli konusunda İstanbul ‘da özel bir hastanede çalışan Prof. Dr. Yaman Tokat araya devlet büyükleri girince Angelina Jolie ile görüşmek için Ankara ‘ya gitti.

Angelina Jolie , Prof. Dr. Yaman Tokat’a, "Karaciğer nakli yaptırmazsam öleceğimi söylüyorlar. Nasıl kurtulurum?" diye sordu.

ahaber.com

Raporlara bakan Prof. Dr. Yaman Tokat da "Nakil şart" yanıtını verdi. Angelina Jolie , Brad Pitt ile yaşıyor ve 6 çocukları var.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL