Medya

Angelina Kafayı Bir Türk’e Taktı

Albayrak ona hem 6’sı couture 9 parça yollayacak hem de BM İyi Niyet Elçisi Jolie’yi yansıtan Afrika ve etnik esintili Angelina deseni yapacak Hollywood’un ünlü yıldızı Angelina Jolie, Türk modacı..

Angelina Kafayı Bir Türk’e Taktı

Albayrak ona hem 6’sı couture 9 parça yollayacak hem de BM İyi Niyet Elçisi Jolie’yi yansıtan Afrika ve etnik esintili Angelina deseni yapacak

Hollywood’un ünlü yıldızı Angelina Jolie, Türk modacı Erol Albayrak’ı bir dergide keşfedip ondan kendisi için özel elbiseler istedi. Bunun üzerine Albayrak "En büyük hayalim onu giydirmekti" dediği yıldız için 9 parçalık bir koleksiyon hazırlığına girişti. Parçalardan birisi Jolie’nin beğendiğini özellikle ilettiği altın simli elbise olacak.

AFRİKA ESİNTİLİ ANGELINA DESENİ ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Jolie için özel bir desen çalışacağını anlatan Albayrak, "BM İyi Niyet Elçisi Angelina’nın deseninde hem Afrika hem de etnik çizgiler olsun istiyorum. Couture elbiseleri sade olacak. Kumaş deseni ve hareketleriyle öne çıkacak" dedi. Albayrak tasarımlarını Oscar törenine yetiştirmek istese de az zaman kaldığı için iki fasılda teslimat yapmayı düşünüyor. "Törenden önce altın simli elbiseyi göndereceğim. Couture’leri sonra yollayacağım" diyor.

TASARIMCI AVCISI
Albayrak tasarımlarını Collezione Dergisi’nde gören Jolie modada ille de isim tasarımcı giymektense keşfetmekten yana.

‘DERS ÇALIŞMAMA HİÇ GEREK YOK’
Erol Albayrak "Çok iyi tanıyıp izlediğim Jolie için ders çalışmama gerek yok" diyor ve ekliyor: "Güzel yüzünü önü kapalı sırtı açık bir modelle vurgulayabilirim."

DEFİLEMİ NETTEN İZLE İSTEDİĞİN PARÇAYI SEÇ
Albayrak’ın Jolie’ye göndereceği 9 takımın 6’sı hazırgiyim koleksiyonundan olacak. Diğer 3’ü ona özel olarak tasarlanacak. Bu 3 takımdan birinin el örgüsü olacağını ifade eden Albayrak, "Ona gerçek el yapımı bir ürün de göndermek istedim. Kendim götürmeyi çok isterim. Tasarlarken tabii ki onun zevklerini dikkate alacağım. Ayrıca defilelerimin linklerini gönderip beğendiği diğer parçaları seçmesini de isteyebilirim" dedi.

‘PARA İSTEMEM’
Albayrak "Giymesi yeter" dediği Jolie’den ücret istemiyor. "Elbiseleri ona karşılıksız göndereceğim" diyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL