Ali Sami Yen’de Kitap Okuma Rekoru

Medya
Türkiye’nin farklı yerlerinde Ocak ayından itibaren her 15 günde bir 70 haftadır Kitap Okuma Etkinlikleri düzenleyen Düşün Taşın Derneği, 13 Haziran 2010 tarihinde Ali Sami Yen Stadyumu’nd...
EMOJİLE

Türkiye’nin farklı yerlerinde Ocak ayından itibaren her 15 günde bir 70 haftadır Kitap Okuma Etkinlikleri düzenleyen Düşün Taşın Derneği, 13 Haziran 2010 tarihinde Ali Sami Yen Stadyumu’nda gerçekleştireceği ”Dünyanın En Yüksek Katılımlı Kitap Okuma Etkinliği” öncesinde 30 Mayıs Pazar günü saat 12:00’da 37. Kitap Okuma Günleri ile Forum İstanbul’da olacak.

REKORA GERİ SAYIM BAŞLIYOR

Ali Sami Yen Stadyumu‘nda 20.000 kişi ile birlikte aynı anda kitap okuyarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeyi deneyecek olan gençler, son programlarını Forum İstanbul’a kitap severler ile birlikte gerçekleştirecek.

Türkiye’deki kitap okuma oranını %1 oranında değiştirmeyi hedefleyen dernek üyeleri dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için ‘Okumayan Kalmasın’ kampanyası kapsamında düzenleyecek oldukları ”Dünyanın En Yüksek Katılımlı Kitap Okuma Etkinliği” ile aynı zamanda Guinness’e aday olduklarını da gösterecekler.