Köprü İhalesinde Son Teklif Tarihi Uzatıldı

Hukuk
Köprü ve otoyol ihalesinde, son teklif tarihi 9 Ağustos 2012’ye uzatıldı. Edinilen bilgiye göre, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sorumluluğunda olup, yapım, bakım, onarım ve işletimini üst...
EMOJİLE

Köprü ve otoyol ihalesinde, son teklif tarihi 9 Ağustos 2012’ye uzatıldı.

Edinilen bilgiye göre, Karayolları Genel Müdürlüğü’nün sorumluluğunda olup, yapım, bakım, onarım ve işletimini üstlendiği, bağlantı yolları ile birlikte, ”Edirne–İstanbul–Ankara Otoyolu”, ”Pozantı–Tarsus–Mersin Otoyolu”, ”Tarsus–Adana–Gaziantep Otoyolu”, ”Toprakkale–İskenderun Otoyolu”, ”Gaziantep–Şanlıurfa Otoyolu”, ”İzmir–Çeşme Otoyolu”, ”İzmir–Aydın Otoyolu”, ”İzmir ve Ankara Çevre Otoyolu”, ”Boğaziçi Köprüsü”, ”Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Çevre Otoyolu” ve bunlar üzerindeki hizmet tesisleri, bakım ve işletme tesisleri, ücret toplama merkezleri ve diğer mal ve hizmet üretim birimleri ile varlıkların (OTOYOL), tek paket halinde birlikte, fiili teslim tarihinden itibaren 25 yıl süre ile ”İşletme Haklarının Verilmesi” yöntemi ile özelleştirilmesine ilişkin açılan ihalede, son teklif tarihi 17 Mayıs 2012’den, 9 Ağustos 2012 tarihine uzatıldı.

Ön yeterlilik son başvuru tarihi de 24 Nisan 2012 tarihinden, 28 Haziran 2012 tarihine uzatıldı. Ön yeterlilik son başvuru tarihi daha önce de 5 Nisan 2012’den, 24 Nisan 2012’ye uzatılmıştı.

BloombergHT

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme