Dijitalleşme Ve Yaratıcılık Söyleşisi

Güncel
Merhaba Genco Demirer’le söyleşimiz var uygun dostlarla buluşmak dileğiyle Artizan Sanat’ta, “Kırmızı Yelek” sergisi kapsamında, 23 Kasım Çarşamba Bügün Saat: 18.00’de sanatçı Genco Demirer ile Küratö...
EMOJİLE

Merhaba Genco Demirer’le söyleşimiz var uygun dostlarla buluşmak dileğiyle
Artizan Sanat’ta, “Kırmızı Yelek” sergisi kapsamında, 23 Kasım Çarşamba Bügün Saat: 18.00’de sanatçı Genco Demirer ile Küratör Mehmet Lutfi Şen’in katılacağı sergi söyleşilerinin ilki olarak “Dijitalleşme ve Yaratıcılık” konulu bir oturum yapılacak.
30 Kasım’a kadar her gün 10.00 – 18.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak sergi
ARTİZAN SANAT hakkında
Artizan Sanat, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) Yaratıcı Endüstriler kapsamında Desteklenen, İstanbul Sanat Paylaşım Derneği tarafından projelendirilen ve Beyoğlu Belediyesi, Medipol Üniversitesi işbirliği ile hayata geçirilen “İstanbul Görsel Sanatlar Merkezi” dir. Proje kapsamında İstanbul’a uluslararası birikimin paylaşımını önceleyen, butik, entelektüel, plastik sanatlar ve sinema etkinliklerini önceleyen kalıcı bir merkez oluşturulacaktır. Artizan Sanat, Beyoğlu İlçesi Mis Sokak’ta Beyoğlu Belediyesinin projeye tahsis ettiği merkezde faaliyetlerini sürdürmektedir.