İGDAŞ’tan doğalgaz faturalarına 3 taksit imkanı

Şirketler
Kış aylarının yüzünü iyice göstermesiyle düşen hava sıcaklıkları, ısınma giderlerini artırdı. İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ), abonelerine, faturalarını kredi kartlarıyla...
EMOJİLE

Kış aylarının yüzünü iyice göstermesiyle düşen hava sıcaklıkları, ısınma giderlerini artırdı.

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (İGDAŞ), abonelerine, faturalarını kredi kartlarıyla ”vade farksız” 3 taksitte ödeme imkanı sunuyor.

Bu kampanyada Akbank, Denizbank, Garanti Bankası, HSBC Bank, İş Bankası, TEB, Vakıflar Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Burganbank yer alıyor.

BANKADAN BANKAYA FARK

Katılım şartları bankadan bankaya farklılık gösteren kampanya hakkında daha detaylı bilgiye www.igdas.com.tr adresinden ve bankaların şubelerinden ulaşılabilir.
Kampanya çerçevesinde anlaşma yapılan Denizbank, Garanti Bankası, TEB ve Burganbank’ta bir alt sınır olmaksızın tüm faturalara ”vade farksız” kredi kartına 3 taksit avantajı sunuyor.

Vakıflar Bankası 50 TL’lik limitle taksit kampanyasını uygularken Akbank, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası 100 TL’lik limit arıyor. HSBC Bank ise en az 250 TL ve üzeri faturaları 3 takside bölüyor./Tımetürk

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme