TOKİ’den dar gelirliye İstanbul’da 1500 konut

Finans
‘Kira öder gibi’ ödeme imkânı sunulacak olan proje hakkında bilgi veren TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, 3. havalimanına yakın bölgede yapılması planlanan projenin cumartesi günü açıklanac...
EMOJİLE

‘Kira öder gibi’ ödeme imkânı sunulacak olan proje hakkında bilgi veren TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, 3. havalimanına yakın bölgede yapılması planlanan projenin cumartesi günü açıklanacağını, konut sahiplerinin kura ile belirleneceğini söyledi.

Türkiye’nin haberine göre Bu sene MIPIM’de  Türkiye ve İstanbul pavilyonunun 2011 yılına göre çok daha güzel hazırlandığını ifade eden Turan, ancak genel katılımın Türkiye’nin potansiyelini tam olarak yansıtmadığını vurguladı. Türkiye’deki gayrimenkul potansiyelin bunun çok üzerinde olduğunu ifade eden Turan, “Biz tamamen normal katılımcı olarak buradayız. Türkiye’nin temsil edildiği alanlarda inceleme yapıyoruz. Biz TOKİ olarak Emlak Konut şirketimiz aracılığıyla bazı projeleri tanıtıp, bunlara yönelik uluslararası görüşmeler yürütüyoruz. Şu anda kaynağa ihtiyacımız yok. Kaynak ve potansiyel var” dedi.