Bitcoin Gelişimini Koinfinans Sitesinden Takip Edin

Dünya Ekonomisi
Bitcoin haberleri başta olmak üzere diğer kripto para birimleri hakkında da güncel ve detaylı haber ile bilgilerine Koinfinans firmasının sitesinden ulaşabilirsiniz. Koinfinans’da yer alan bilgiler ış...
EMOJİLE

Bitcoin haberleri başta olmak üzere diğer kripto para birimleri hakkında da güncel ve detaylı haber ile bilgilerine Koinfinans firmasının sitesinden ulaşabilirsiniz. Koinfinans’da yer alan bilgiler ışığında Bitcoin yatırımlarınız çok daha doğru ve akıllı olacağı aşikar.

Bitcoin, son dönemlerin en gözde yatırım aracı olma yolunda hızla ilerliyor. Ancak her alanda olduğu gibi Bitcoin’in de iyi bir yatırım olup olmaması konusunda dünya ikiye ayrılmış durumda. Koinfinans tarafından verilen haberlere göre kimisi şu anki rakamların balondan ibaret olduğunu söylerken kimileri de yakın gelecekte inanılmaz şekilde değer kazanacağını düşünüyor.

Koinfinans Bitcoin Haberleri ve Tanıtımı

Koinfinans sitesinde Bitcoin için özel bir sayfa var. Bu sayfada Bitcoin ile alakalı çok önemli haberlere ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Buradaki bazı haberlere göre kripto para piyasaları son dönemde yoğun bir gündemde inişli çıkışlı bir grafik çiziyormuş. Koinfinans haberlerine göre Nisan 2018 yılından sonra yukarı ivmesini arttırıp, yükseliş trendine girdiğini belirtiliyor. Türkiye’den de ciddi yatırımcı kitlesi olduğunu belirten site Bitcoin’in 8.200 dolar üzerinde hareketini sürdürürken daha da artacağını söylüyor.

Koinfinans Sitesinin Bitcoin Analizi ve Büyük Yatırımcıların Tahminleri

Bitcoin ile ilgili Koinfinans sitesinde çıkan haberler ışığında yatırımlarımızı çok dikkatli yapmamız gerekiyor. Buradan gelen her bilgiyi çok iyi analiz edip, ona göre pozisyon almalıyız. Böyle muhteşem bir site de bu denli güncel konular hakkında bilgi alabilmek gerçekten çok güzel. Ayrıca sitede bir de analiz kısmı var. Burada da bu işi bilen yakından takip eden tabir-i caize bu işin üstatları yatırım yapmak isteyen insanlara düşüncelerini, fikirlerini paylaşıyor.

Siteden verilen Bitcoin tahminleri ile bir kaç büyük yatırımcının düşüncelerine bakacak olursak;

Pantera Capital’in başkan ve kurucusu olan Dan Morehead verdiği tahminlerde, kripto paranın çok yakın zamanda hacmini 10’a katlayacağını söylüyor. Şu anda 400 milyar dolarlık bir hacimde bulunan piyasa, çok kısa bir sürede 4 trilyon dolar olmasına kesin gözüyle bakıyor.

Yatırımları ile ünlü milyarder Tim Draper ise; kulaklara inanılmayacak bir tahmin bulunuyor. 2 yıl içinde özellikle de 2022 yılında Bitcoin’in 250.000 dolar olacağını ön görüyor. Evet, bir çok kişi bunun imkansız olacağını söyleyebilir belki de haklılar ama diğer tahminlere de baktığımızda bunun olması ya da yaklaşması gayet mantıklı gibi duruyor.

Çünkü gerçekten çok ciddi bir Pazar ve henüz tam anlamıyla doyum noktasına ulaşmış değil. İnsanlar artık altının da çok değerlenmesiyle kendilerini Bitcoin’in içinde bulabilirler.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme