Otağ Platformu Gönülleri Fethetmeye Devam Ediyor

Eğitim
Otağ Platformu gönüllüleri kendi yazdıkları bir proje kapsamında bu sefer de İstanbul’un Bağcılar ilçesine bağlı Kirazlı semtinde bir okuldaydı. Okulun öğretmen kadrosuyla iletişim kuran platformun ge...
EMOJİLE

Otağ Platformu gönüllüleri kendi yazdıkları bir proje kapsamında bu sefer de İstanbul’un Bağcılar ilçesine bağlı Kirazlı semtinde bir okuldaydı. Okulun öğretmen kadrosuyla iletişim kuran platformun gençleri, özel eğitim sınıfındaki kardeşleri için karne gününden bir gün evvel yani 16 Ocak Perşembe günü içi kırtasiye malzemeleri dolu hediye paketleriyle okulu ziyaret ettiler. Hediye takdiminden önce özel eğitim sınıfında öğrencilerle sohbet edip, türküler eşliğinde halay çeken, verimli vakit geçiren platform gerek okulun öğretmenleri gerek öğrencileri tarafından büyük ilgi gördü.

Hayra vesile olmayı ilke edinmiş Otağ Platformu Bayrampaşa ilçesinin sınırlarını aşmış biçimde Kirazlı’daydı bu sefer. Özel eğitim öğrencileriyle çeşitli oyunlar oynayıp uzunca bir vakit geçiren platformun çiçeği burnunda başkanı Yadigar Bayraktar ‘Hep birlikte kaliteli ve sevgi dolu bir etkinlik gerçekleştirmiş olduk. Bir kez daha önümüzdeki tek engelin aslında sadece sevgisizlik olduğunu anlamış olduk’ dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme