Ortaöğretim

İlköğretim Öğrencileriyle Diyalog Çalıştayı

Yenimahalle Milli Eğitim Müdürlüğü’nce 7 ülkeyle ortak yürütülen “Diyalog-FCC” Grundtvig Projesi, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek, 16 Mart’ta Şehit İbrahim Çoban İlköğretim Okulu 4-A sınıfı öğrencileriyle birlikte DİYALOG ÇALIŞTAYI yapıldı. Daha..

İlköğretim Öğrencileriyle Diyalog Çalıştayı

Yenimahalle Milli Eğitim Müdürlüğü’nce 7 ülkeyle ortak yürütülen “Diyalog-FCC” Grundtvig Projesi, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek, 16 Mart’ta Şehit İbrahim Çoban İlköğretim Okulu 4-A sınıfı öğrencileriyle birlikte DİYALOG ÇALIŞTAYI yapıldı.

Daha önce sadece yetişkinlerle yapılan bu çalıştayı, proje koordinatörü Dr. Heidemarie Wünsche PİÉTZKA ve Y.MahalleMilli Eğitim Müdürlüğü AB Proje uzmanı Ferda SELEM yönetti. Şehit İbrahim Çoban İlköğretim Okulu Müdürü Fikri DERİNBOĞAZ, çalıştaya ilişkin düşüncelerini, "Çalıştayın okulumuz 4-A sınıfı öğrencileriyle yapılmasının ve Türkiye’de bir ilk olmasının gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Proje koordinatörü Dr.Wünsche PİÉTZKA ve Milli Eğitim Müdürü YIIDIRIM’a şükranlarımızı sunarız." şeklinde açıkladı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL