6 Temmuz’dan sonraki kayıtlara dikkat

Ortaöğretim
Özel okul kayıtları, 10 Temmuz’a kadar sürecek, ancak MEB’den yapılan açıklamayla, 6 Temmuz’dan sonra özel okula kayıt yaptırabilmek için sistemden okul tercihinde bulunan ve özel okula kesin kayıt ya...
EMOJİLE

Özel okul kayıtları, 10 Temmuz’a kadar sürecek, ancak MEB’den yapılan açıklamayla, 6 Temmuz’dan sonra özel okula kayıt yaptırabilmek için sistemden okul tercihinde bulunan ve özel okula kesin kayıt yaptırmak isteyenlerin tercihlerini onaylattıkları okuldan iptal ettirmeleri gerektiği belirtildi.

MEB özel okul kayıtlarını TEOG puanlarının geç açıklanması nedeniyle 10 Temmuz’a uzatmıştı. Bakanlığın internet sitesinde yapılan duyuru ile, 10 Temmuz’a kadar özel okullara kayıt yapılmasında sistem açısından bir sıkıntı olmayacağı belirtilerek şöyle denildi:

“Ancak 6 Temmuz’dan sonra özel okula kayıt yaptırabilmek için sistem üzerinden okul tercihinde bulunan ve özel okula kesin kayıt yaptırmak isteyenlerin tercihlerini onaylattıkları okuldan iptal ettirmeleri gerektiği Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün ilgili yazısıyla bildirilmiştir.”

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme