İstanbul’daki ücretsiz kurslar 2014

Mesleki Eğitim
İstanbul’daki ücretsiz kurslar 2015  İstanbullular için kurs dönemi başlıyor. İstanbul’da birçok merkez hayat boyu öğrenme kapsamında aklınıza gelebilecek hemen hemen her dalda ücretsiz kur...
EMOJİLE

İstanbul’daki ücretsiz kurslar 2015 

İstanbullular için kurs dönemi başlıyor. İstanbul’da birçok merkez hayat boyu öğrenme kapsamında aklınıza gelebilecek hemen hemen her dalda ücretsiz kurs hizmeti sunuyor. 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK kursları, her ilçede bulunan halk eğitim merkezi ve bazı belediyelerin bünyesinde bulunan gençlik merkezlerinde içinizdeki saklı kalmış yetenekleri keşfedebilir, bir meslek sahibi olabilir ya da öğrendiklerinizi hayata uygulayarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Biz de sizin için İstanbul’da ücretsiz kursları takip edebileceğiniz kurs merkezlerinin listesini oluşturduk. Haberimizden hangi merkezin hangi kursları verdiğini, kayıt tarihlerini ve iletişim adreslerini öğrenebilirsiniz. 

Ayrıca kurslara katılmak isteyenlere bizden önemli bir hatırlatma; 2014-2015 eğitim öğretim dönemi için kurs kayıtları genellikle eylül ayında başlıyor. Aman takip etmeyi unutmayın!

Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi (BAYGEM)

2006’dan bugüne kadar 39 bin 189 gence hizmet veren BAYGEM, yeni yılın kesin kayıtlarına yakın zamanda başlayacaktır. Kesin kayıt tarihi BAYGEM’in internet sitesinden duyurulacak ve ön başvurusu olan adaylar ön kayıt sırasına göre aranacak. 

Kendini yetiştirmek, meslek edinmek,  zamanını daha yararlı kullanmak isteyen 15-35 yaş arasındaki herkes Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde verilen kurslardan faydalanabiliyor.

Bilgisayar işletmenliği, bilgisayarlı muhasebe, grafikerlik, web tasarım, autocad, Osmanlı Türkçesi, İngilizce, Arapça, Almanca, Rusça, Arnavutça, Boşnakça, İtalyanca, hat, tezhip, ebru, tiyatro, resim, fotoğrafçılık, eğitici annelik, kişisel gelişim, bağlama, gitar, keman, ney, ud, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, tasavvuf musikisi, futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, bilardo, satranç, halk oyunları, gazetecilik, sinema TV, radyo programcılığı, ilkyardım, yazarlık gibi kurslardan faydalanabilirsiniz.

Kayıt için gerekli evraklar:

Diploma veya öğrenim belgesi fotokopisi

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Fotoğraf (2 adet)

İkametgah

BAYGEM’de kurs kayıtları için süreç şöyle işliyor: BAYGEM internet sitesinden istediğiniz her zaman istediğiniz kursa ön kayıt yaptırabiliyorsunuz. Ön kayıt işlemi bittikten sonra sıranız geldiğinde BAYGEM tarafından telefon ile aranıp kursa çağrılıyorsunuz.

Ayrıca bir not BAYGEM kurslarına devam edip başarılı olan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı’nca onaylı sertifika veriliyor.

Tel: 212 567 80 53  

Adres: Yenidoğan mah. Abdi İpekçi cad. No: 75

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın!

İSMEK

İSMEK 2014 – 2015 eğitim öğretim dönemine önemli yeniliklerle giriyor. 250 branşta İstanbullulara hizmet vermeye devam eden İSMEK kayıtları Eylül ayının ilk haftasında başlıyor. 

İSMEK’in ücretsiz sanat ve meslek eğitimlerinden  yararlanmak isteyen İstanbulluların sadece kimlik fotokopileri ile birlikte kurs merkezlerine başvurması yeterli.

İSMEK’in sunduğu spor eğitimlerimizden yararlanmak isteyenlerin de spor yapmalarına engelleri olmadıklarına dair rapor getirmeleri gerekiyor.

Yeni bir meslek edinmek, mesleğinde ilerlemek, öğreneceği bir sanatla yeteneğini keşfetmek ya da aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen herkesin, ilgisine göre branş bulabileceği İSMEK’te eğitim almak isteyenlerin, bazı branşlarda kontenjanların ilk günden dolması nedeniyle kayıt yaptırmakta geç kalmamaları gerekiyor.

İSMEK kurslarından faydalanmak isteyen kursiyer adayları, eğitimi verilen branşlarla ilgili detaylı bilgiyi, kurs merkezlerindeki yetkililerin yanı sıra, İSMEK’in internet sitesinden de takip edebilirler. 

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi

Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi’nin  Müzik, Sinema, Tiyatro, Dil, Bilgisayar ve daha bir çok alanda açacağı atölyeler için 15- 28 Eylül tarihleri arasında kayıtlar başlayacak.

Ön kayıt için Üsküdar Gençlik Merkezi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız ve istediğiniz atölyeyi seçmeniz gerekiyor.

Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi resim, karikatür, hat, ebru, gitar, ney, bağlama, keman fotoğraf, sinema, tiyatro, halk oyunları, atölyelerinin yanı sıra çevre, bilim, robot, astronomi kulübü gibi kulüpler bulunuyor. Ayrıca bilişim alanıda web tasarım, photoshop, grafik, yazılım atölyeleri hizmet veriyor.

Spor alanındaki fitness, pilates, step-aerobik, karate-do, judo, bilardo, satranç, izcilik gibi klüplerin yanı sıra dil, düşünce, edebiyat ve tarih kulüpleri gençlerin gelişimine katkıda bulunmak için faaliyet gösteriyor.

Tel: 216 557 71 98

Adres: Burhaniye Mah. Genç Osman Sk. No:13 P.K. 34676 Üsküdar / İstanbul

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi

2011 yılında kurulan ARGEM’de (Arnavutköy Gençlik Eğitim Merkezi) Arnavutköylü gençlerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için ücretsiz kurslar düzenliyor.

ARGEM’de okul derslerinin  yanı sıra resim, müzik, tiyatro gibi sanat dallarının eğitimleri de verilmektedir.

Tel: 212 597 09 91

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezi

Bağcılar Belediyesi Gençlik Merkezi; gençlerin eğitsel, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde yaşam kalitesini arttırmayı, gençleri ilgi duydukları alanlar doğrultusunda yönlendirmeyi, ufuklarını genişletmeyi, sosyal ve nitelikli bireyler olarak hayata hazırlamayı amaçlıyor. Basketbol, erkekler için fitness, Osmanlıca, İngilizce, Tiyatro, Diksiyon ve Bağlama dersleri alabileceğiniz merkezden Bağcılar Belediyesi ilçe sınırları içerisinde ikamet eden,  18-25 yaş arası tüm gençler faydalanabilir. Kurs başvuruları için önce ön müracaat formunu doldurup bilgi@bağcilargenclik.com adresine göndermeniz gerekiyor. 

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Gaziosmanpaşa Gençlik Merkezi

Kurs kayıtları Gaziosmanpaşa Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’nde yapılıyor.

Eğitim alanında açtığı kurslarla gençlere hobi ve meslek alanında önemli katkılar sağlayan Gaziosmanpaşa Belediyesi, bünyesinde kurulu Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’ne gelen istekleri dikkate alarak verdiği kurs sayısını geçtiğimiz yıl 10’a çıkartmıştı. Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’ndeki kurslar SBS, İngilizce, Tiyatro, Satranç, Resim, Gitar, Bağlama, Keman, Ney ve Fotoğrafçılık alanlarında verilecek.

Kurslardan yararlanmak isteyenler Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi’ne başvurabilir veya 0212 453 54 69 ile 0212 564 63 12 numaralı telefonlardan bilgi alabilirler.

Avcılar Belediyesi

Barış Manço Kültür Merkezi kurslarında her dönem 4 bin öğrendi eğitim almakla birlikte, tiyatro, halk oyunları, resim, heykel, müzik, bağlama, çini boyama, bale, modern dans, Türk halk müziği ve Türk sanat müziğinin yanı sına keman ve gitar eğitimleri de veriliyor. 

Ayrıca haftanın 5 günü çocuk grupları için İngilizce eğitim veriliyor. Kurslar hakkında ayrıntılı bilgi almak için 212 509 90 55 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Başakşehir Belediyesi Bilgi Evleri

Başakşehir Belediyesi, çocukların kültürel anlamda gelişimini sağlayan, sosyal kazanımlarını, özgüvenlerini yükselten, donanımlarını çoğaltarak hayata daha güçlü başlamalarına olanak sağlayan ilçe genelinde mevcut Bilgievleri’nin sayısını hızla artırıyor. Güvercintepe, Necdet Yıldırım, Cemil Meriç, Cevdet Kılıçlar, Şahintepe, Akif İnan Bilgievleri ile öğrencilerin teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak kendilerine geliştirebilmelerine imkan sağlanıyor. 

8-14 yaş çocuk ve gençlere yönelik faaliyetlerde bulunan bilgi evlerinden öğrencilerin bilgievinden istifade edebilmeleri için üye olmaları gerekmektedir. Bilgievinde müzik kursu, bilgievi korosu, bilgisayar, tiyatro, ebru ve resim kurslarının yanı sıra gezi, okuma, satranç ve izcilik kulübü gibi kulüpler faaliyetlerini sürdürüyor. 

Üyelik için istenen belgeler şöyle:

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

 •Öğrenci Belgesi

 • Velisinden Muvafakatname (Kayıt Formu)

 • 2 Adet Vesikalık Fotoğraf

Tel: 212 487 11 44

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Beşiktaş Belediyesi

Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle ücretsiz olarak 40’a yakın branşta el emeğini değerlendirme ve meslek edindirme kursları sunuyor. Başvuru için ön kayıtlar Eylül ayında alınacak.

Yabancı dilden el sanatları kurslarına, müzik ve gösteri sanatı kurslarından kişisel gelişim ve eğitim kurslarına, bilişim teknolojilerinden grafik ve fotoğrafçılık kurslarına kadar pek çok farklı alanda kendinizi yetiştirmek, geliştirmek ve bu kursların sonunda yeni bir mesleki beceri edinmek mümkün. Kurs programını başarı ile tamamlayan katılımcılara, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı eğitim sertifikaları veriliyor.

Başvuru Kriterleri  

1-Başvuru T.C. kimlik numaralı kimlik fotokopisi ile yapılmalıdır. Sadece kursa katılacak kursiyerin T.C. kimlik no’su ile işlem yapılabilir.

2-Beşiktaş ilçe sınırlarında ikamet eden kursiyerlerin başvuruları önceliklidir.

3-Kursiyer kayıt formunun iletişimi sağlamak için eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Kayıtta iletişim kurulabilmesi için sabit telefon ve cep telefon numaraları mutlaka alınmalıdır.

4-Her kursiyer en fazla 2 branşa kayıt yaptırabilir.

5-Step-Aerobik ve Modern Danslar kursuna başvuran kursiyerlerimizin sağlık raporu getirmeleri gerekmektedir.

6-Başvuru yapan kursiyer daha önce seçtiği branşa 2 kez katıldığı takdirde tekrar kayıt yaptıramaz.

7-Kurs kontenjanı ön kayıt tarihi önceliğine göre belirlenecektir.

8-Yabancı dil kursları ve web tasarımı kursları için kayıt sırasında düzey yeterlilik bilgisi verilmelidir.

9-Drama kursu haricinde başvuru sahibinin 18 yaş veya üzeri olması gerekmektedir.

10-Beşiktaş Belediyesi’nin kurs programında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Büyükçekmece Belediyesi

Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Meslek Edindirme Kursları 2007’den beri açtığı EYOP, İngilizce, Almanca, muhasebe, diksiyon, saç bakım ve yapımı, bilgisayar okur yazarlığı ve bilgisayar kullanımı kursları ile işsizliğin önüne geçmeyi amaçlıyor. Ayrıca Değirmen Park Sanat Merkezinde açtığı boncuk nakışı, takı tasarım, ahşap boyama, kumaş üzerine ebru, kurdela nakışı, ahşap üzerine rölyef, biçki-dikiş, iğne oyası, tek kırma, nikah şekeri, mefruşat kurslarıyla  da özellikle ev hanımlarının boş zamanlarını değerlendirmeyi ve aynı zamanda ev ekonomilerine de katkıda bulma amacını taşıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Eyüp Belediyesi Bilgi Evleri

Eyüp Belediyesi, ilçedeki gençlerin eğitim ve öğrenimi için bilgi evlerinin sayısını artırıyor… Nişanca, Düğmeciler ve Alibeyköy mahallelerindeki bilgi evlerinde gençler, hem sınavlara hazırlanıyor hem de bilgi ve yeteneklerini geliştirici etüd çalışmalarına katılıyor.

Düğmeciler Bilgi Evi: Düğmeciler Mahallesi Düğmeciler Cad. No:61 Telefon: 6744809 -05304976213   

Alibeyköy Bilgi Evi: Merkez Mahallesi Namık Kemal Cad. No:93 Telefon:6278094 – 05304976223 

Nişanca Bilgi Evi: Nişanca Mahallesi Nimet Sok. No:4 Kat:2 Telefon: 6137314 – 05309670079 

Kemerburgaz Bilgi Evi: Mithatpaşa Mahallesi İstanbul Cad. No:49 360 09 11 – 0530 142 59 06

Başvuru İçin Gerekli Evraklar

İkametgâh

Öğrenci Belgesi

2 Adet Fotoğraf

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Esenler Belediyesi

Esenler Belediyesi Esenler Sanat Evi (ESEV) ile gençlik ve bilgi evleriyle gençlere yönelik faaliyetlerini devam ettiriyoruz.

Esenler Belediyesi Sanat Evi

ESEV’de 7’den 70’e her yaştan insana hiçbir ücret alınmadan gitar, bağlama, ney ve çello gibi 30’dan fazla branşta kurs veriliyor. ESEV’de ahşap rölyef, Arapça, bağlama, çello, gitar, çini işlemeciliği, ebru, drama, dijital fotoğraf atölyesi, diksiyon, horon, İngilizce, karikatür, kemençe gibi birçok branşta kurs veriliyor. Kurslara katılmak için ESEV’in internet sitesinden online kayıt yaptırmanız gerekiyor.

Online kayıt için tıklayınız! 

Esenler Belediyesi Gençlik ve Bilgi Evleri

Esenler Belediyesi, Esenler’de gençlerimizin iş veya okul saatleri dışında zamanlarını kaliteli bir biçimde değerlendirebilecekleri nezih bir ortama ihtiyaçlarından hareketle Esenler Gençlik ve Bilgi Evi (ESGEV) projesini hayata geçirildi.

ESGEV’lerde öğrenciler uzman öğretmenler nezaretinde derslerini yaptıkları gibi internet kulübü, sinema kulübü, edebiyat kulübü, satranç kulübü, müzik kulübü, gezi kulübü gibi çeşitli kulüpler bünyesinde sosyal ve kültürel aktivitelere de katılabiliyorlar. 

ESGEV’lerde sinema salonu, kafeterya, kütüphane ve sanat atölyesi de yer alıyor.

Fatih Belediyesi Meslek Edindirme Kursları

Fatih Belediyesi El Sanatları ve Meslek Edindirme Kursları, Fatihli yetişkinlerin eğitim ihtiyacını karşılamak amacıyla, 6 eğitim biriminde, 11 ana dal, 27 farklı branşta, 17 usta eğitici ile hizmet veriyor. 

Mesleğe yönelik el sanatlarından, resim-müzik gibi hobi branşlarına, yabancı dilden, çocuk gelişimine kadar pek çok farklı alanda eğitim verilen kurslar, her yıl Ekim-Haziran döneminde eğitim vererek eğitim dönemi sonunda sertifika vererek, öğrencilerini mezun ediyor.

Kadın-erkek her yaştan Fatihlinin katılabileceği kurslar, katılımcılara meslek edindirmenin yanı sıra, hobilerin geliştirilmesi ile rehabilitasyon sağlamanın yanı sıra kaybolmaya yüz tutmuş el sanatlarının yaşatılmasına da vesile oluyor. Açıldığı günden bugüne binlerce Fatihliye eğitim veren birim, ücretsiz kurslarıyla sevgi, emek ve sabırla, Fatih’in yarınlarına katkı sağlıyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Küçükçekmece Belediyesi Yaşam Boyu Meslek ve Sanat Eğitim Kursları

8-14 yaş grubu ve yetiştin grubu kursiyerlere meslek edindirme ve sanat branşlarında ücretsiz eğitim hizmeti verilior. Resimden müziğe, modern danstan halk oyunlarına kadar 3 kültür merkezinde toplamda farklı branşta sanat eğitimi dalında 25 bin 164 meslek edindirme eğitimi dalında 25 bin 359 olmak üzere toplamda 50 bin 523 kişi eğitim alarak sertifikalarını almaya hak kazandı. Detaylı bilgi için 411 08 05 no’lu telefonu arayabilirsiniz.

Sarıyer Belediyesi

Sarıyer Belediyesi kurdela nakışı, piyano, gitar, keman, step, Latin dansları, Türk halk oyunları, iğne oyası, resim, takı tasarımı, ahşap boyama gibi 33 branşta ücretsiz kurs vermeye devam ediyor. Kurs kayıtları Eylül ayında başlıyor. Kayıt olmak için TC Kimlik Numarası ile Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurmanız gerekiyor. Başvuru ve ayrıntılı bilgiyi 444 1 722 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz.

Zeytinburnu Belediyesi

Zeytinburnu Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Aile Eğitim ve Danışmanlık Biriminde kadın-erkek, çocuk-yetişkin, bireyin kişisel, sosyal ve duygusal gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yasam boyu eğitim programları uyguluyor. 

Düzenlenen eğitim programlarında, kadın sağlığı eğitimi, annelik eğitimi, ergen-akran eğitimi, değerler eğitimi, Türkçe okuma-yazma kursları, pratik bilgiler kursu, işaret dili, evlilik okulu ve gebelik eğitimi veriliyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

Çekmeköy Belediyesi 

Çekmeköy Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren bilgi evleri sayesinde haftanın 6 günü her yaştan çocuk, derslerine yardımcı olabilmek adına verilen hizmetlerden ve kurslardan yararlanıyor. Ömer Akyüz, Fatih, Yunus Emre, Alemdağ ve Ömerli Bilgi Evlerinde verilen hizmetlerden yararlanabilmek için nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet vesikalık resim ve üye kayıt formu ile başvurmak gerekiyor. 

Ders ve kursların yanı sırı Fatih Bilgi Evi’nde nakış kursu, manikür, pedikür, takı tasarım, keman, İngilizce ve matematik kursları da veriliyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız! 

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki halk eğitim merkezleri

Arnavutköy Halk Eğitim Merkezi

Arnavutköy Halk Eğitim Merkezi’nde basketbol, tenis, güreş, voleybol, futbol, halk oyunları, kadın üst giysileri dikimi, makine nakışı, bilgisayar kullanımı, çeyiz ürünleri hazırlama, dekoratif ev aksesuarları hazırlama, katin ve açık alan işletmeciliği, el nakışları, kalorifer ateşçiliği, doğal gaz kalorifer ateşçiliği, pratik İngilizce, Osmanlı Türkçesi, Türk sanat müziği öğretimi, keman, okuma-yazma, gitar, arıcılık ve kuaförlük gibi dallarda kurs veriliyor. 

Kurslara kayıt hafta içi hergün kurs merkezlerine başvurabilirsiniz. Kurslar eylül, şubat ve yaz döneminde temmuz ayı olmak üzere açılabiliyor. Kursa kayıt olmak için kimlik fotokopisi, öğrenim belgesi fotokopisi ve merkezden temin edilecek başvuru formu gerekli.

Tel: 212 597 85 76

Adres: Yunus Emre Mahallesi Necip Fazıl Caddesi Numara:190 (Ayazma i. ö. o. En Üst Kat) Arnavutköy

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Avcılar Halk Eğitim Merkezi

Avcılar Halk Eğitim Merkezi’nde Almanca, Arapça, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Osmanlıca Türkçesi, diksiyon, bilgisayar işletmenliği, autocad, grafik animasyon, web tasarım, ön muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, ahşap boyama, ahşap hediyelik eşya, ahşap yakma, aile eğitimi, çocuk bakım elemanı, aşçılık, pasta yapımı, okuma yazma, ebru, hat, heykel, iğne oyası, keçe yapımı, kırk yama, takı tasarımı, nakış, bale, dans, resim, bağlama, gitar, tiyatro, Türk sanat müziği, halk oyunları, kuaförlük, cilt bakımı, emlak komisyonculuğu, buz pateni, satranç, modelistlik, aerobik branşlarında kurslar veriliyor. 

Tel: 212 509 56 40

Adres: Ambarlı mah. Lojman  sok. Cumhuriyet cad. Avcılar

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Bağcılar Halk Eğitim Merkezi

Bağcılar Halk Merkezi’nde okuma yazmadan enstrüman kurslarına, diksiyondan Türk halk oyunlarına kadar birçok kurs veriliyor. Kursa kayıt olmak için merkeze bizzat başvuru yapmanız gerekiyor.

Tel: 0 (212) 461 06 00

Adres: Sancaktepe Mah. 3/2 Sk. No:15

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Bahçelievler Halk Eğitim Merkezi

Bahçelievler Halk Eğitim Merkezi’nde bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayar işletmenliği ve step-aerobit kurslarının yanı sıra Aşçı çırağı, kuaförlük, giyim üretim teknolojisi, yabancı dil, aile eğitim, Türk halk oyunları, cam seramik, el sanatları gibi kurslar da veriliyor. 

Kurslara yılın 12 ayı ön kayıt yaptırabilirsiniz. Kurslara kayıt olmak için ön kayıt formunu buraya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Kurslara başvurmak için; “Kurs Başvurusu” butonuna tıklayıp “Kurs Önkayıt Başvuru Formunu” bilgisayarınıza indirip, doldurunuz. Formu e- amail adresimize bahcelievlerhem2010@gmail.com  gönderiniz.

Yeteri kadar başvuru olduğunda (En az 12) ve Kurs açılma aşamasına geldiğinde size telefonla haber veriliyor. Birden fazla kursa başvurmak isterseniz her kurs için ayrı bir form doldurup göndermeniz gerekiyor.

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayınız! 

Bakırköy Halk Eğitim Merkezi

Bakırköy Halk Eğitim Merkezi bilgisayar işletmenliği, web tasarım, grafik tasarım, emlak danışmanlığı, saç bakımı, cilt bakımı, estetisyenlik, masörlük, resim, ebru, ahşah rölyef, ahşap boyama, diksiyon, radyo televizyon spikerliği, fotoğrafçılık, baba destek programı, aşçılık, bale, arıcılık ve dil kursları gibi kurslar veriliyor. Kurs başvurularını Bakırköy Merkez Binası ve Yeşilköy Hizmet Binası’nda yapabilirsiniz.

Tel : 0212 660 20 38

Kartaltepe Mah. General Şükrü Kanatlı Cad. No : 3 Bakırköy / İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Başakşehir Halk Eğitim Merkezi

Başakşehir Halk Eğitim Merkezi kursları bünyesinde yaklaşık olarak 90 tane Mesleki ve Teknik,110 Genel Kurs, 80 Okuma-Yazma kursu toplam 280 kurs açılıyor. Kurslar hakkında detaylı bilgiyi kurs merkezlerini arayıp ya da internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Telefon: (212) 488  41 47

Adres: 5.Etap. Akşemsettin İlköğretim Okulu B-Blok. Kat:2 Başakşehir

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Bayrampaşa Halk Eğitim Merkezi

Bayrampaşa Halk Eğitim Merkezi’nde İngilizce, Arapça, arı yetiştiriciliği, biçki-dikiş, ev mefruşatı, el sanatları, kuaförlük, modelistlik, stilistlik, aşçılık, makine nakışı, cilt bakımı, makyaj, bağlama, halk oyunları, hat, ebru, tezhip, masa tenisi, satranç, doğalgaz kalorifer ateşçiliği, anne çocuk eğitimi ve okuma-yazma kursları veriliyor.

Tel: 0 212 535 03 33

Adres: Cevatpaşa Mahallesi Millet Caddesi No: 66 Bayrampaşa

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi

Bilişim, el sanatları, gösteri sanatları, güzellik ve saç bakımı, müzik ve resim kursu, seramik ve cam teknolojisi dallarında verilen kurslara kayıt olmak için internet sitesi üzerinde ya da merkezlere yapılacak şahsen başvurular ile yapılmaktadır. 

Kursa başlamak için gerekli belgeler:

1- Başvuru Formu (İnternet sitesi ya da merkeze giderek doldurulabilir.)

2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

3- Spor Branşları, Dans ve Halk Oyunları Kursları için Hükümet Tabipliğinden Sağlık Raporu (Sağlık Ocaklarından olabilir.)

4- 2 adet Vesikalık Fotoğraf

Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi’ne sadece kursiyer olarak değil, usta öğretici olarak görev yapmak için de başvuruda bulunabilirsiniz.

Tel: (0212) 260 31 30

Adres: Barbaros Bulvarı, Dikilitaş Yeniyol Leylak Sokak, No:10

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi

Beylikdüzü Halk Eğitim Merkezi’nde  açılan kurslar şöyle; 

Gitar, keman, piyano, bağlama, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, halk oyunları, modern danslar, uygulamalı tiyatro, dekoratif ahşap sanatı, ebru, misinalı takı yapımı, şiş örücülüğü, geleneksel el nakışları, iğne oyası, tel kırma, ev tekstili, kurdele nakışı, makine nakışı, modelist yardımcılığı, kadın giysileri dikimi, bilgisayar, fotoğrafçılık, cilt bakımı, kuaförlük, resim, gravür, İngilizce, Arapça, hasta ve yaşlı refakatçisi, direksiyon eğitimi öğreticiliği, motorlu taşıt sürücüleri sınav sorumlusu, emlak danışmanlığı, diksiyon, arı yetiştiriciliği

Tel: 212 873 07 25

Adres: Ali Talip Özdemir Caddesi Cumhuriyet Mah. Çağlayan Sokak Beylikdüzü/İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi

Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi bilgisayardan fotoğrafçılığa, emlakçılıktan keçe yapımına kadar toplam 82 branşta kurs açılıyor. Kurslara katılmak isteyenler, nüfus cüzdanı fotokopisi ve öğrenim belgesi ile Beyoğlu Halk Eğitim Merkezi’ne gidip müracaat ederek ön kayıt yaptırabilirler.

Tel: 0 212 237 87 51

Adres: İstiklal Caddesi Katip Mustafa Çelebi Mah. Tel Sk. No:19 Büyükparmakkapı/ Beyoğlu İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Büyükçekmece Halk Eğitim Merkezi

Büyükçekmece Halk Eğitim Merkezi tarafından 2014-2015 eğitim döneminde açılması planlanan kurslar şöyle; el sanatları, aile eğitimi, bilgisayar işletmenliği, bağlama eğitimi, piyano, resim, saç bakımı, makyaj, manikür-pedikür, Arapça, makine nakışı

Tel: 212 882 23 54 – 883 71 43

Adres: 19 Mayıs Mahallesi. 19 Mayıs İlköğretim Okulu. Askerlik Şubesi Yanı. Büyükçekmece – İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Çatalca Halk Eğitim Merkezi

Çatalca Halk Eğitim Merkezi’nde bilgisayar, el sanatları, güzellik bakımı gibi kursların yanı sıra arıcılık, modern tarım ve hayvancılık, kurban kesim elemanı yetiştirme kursu ve model uçak yapımı kursu da verilmektedir.

Kursa merkeze giderek kayıt yaptırabilirsiniz. Ayrıca kursa kayıt için gerekli belgeler: Başvuru formu, nüfus cüzdanı ve öğrenim belgesi

Kurslara kayıt olmak için yılın oniki ayında halk eğitimi merkezlerine başvuru yapılabilir. Özelliklerinden dolayı bazı kurslar için sadece bazı dönemlerde kayıt açılabilir. Bu durum da merkez yönetimince iletişim araçları yoluyla duyurulur.

Telefon : 0212 789 10 46

Adres : Cumhuriyet Meydanı No:1 ÇATALCA İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Eminönü Halk Eğitim Merkezi

Merkezde bilgisayar işletmenliği, web tasarımı, bilgisayarlı muhasebe, kalorifer ateşçiliği, doğalgaz ateşçiliği, el sanatları, el nakışı, ev mefruşatı, bayan kuaförlük, kırk yama, porselen boyama, turistik eşya yapımı, İngilizce, İspanyolca, Osmanlıca, uygulamalı tiyatro, diksiyon, anne ve çocuk eğitimi ve okuma yazma kursları veriliyor.

Kurslara online ön kayıt yaptırmak için tıklayın! 

Tel: 212 511 29 33

Adres: Bab-ı Ali cad. No:37 Cağaloğlu Fatih

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Esenler Halk Eğitim Merkezi

Esenler Halk Eğitimi Merkezi kursları için kayıtlar başladı. Kurslara kayıt yaptırmak için bizzat kurs merkezine gidip kayıt yaptırmanız gerekiyor. İnternet ya da Mail yolu ile başvuru kabul edilmiyor.

Okuma-yazma, meslek ve kültürel kurslar veren Esenler Halk Eğitim Merkezi’ne usta öğretici olarak da başvuru yapabilirsiniz.

Tel: 212 568 15 09

Adres: Menderes mah. 328. Sok. No:6 Esenler

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Esenyurt Halk Eğitim Merkezi

Esenyurt Halk Eğitim Merkezi’nde diksiyon, çağrı merkezi elemanı, makina nakışı, gitar, halk oyunları, bağlama, resim, İngilizce, kick-Box, takı tasarımı, tiyatro, fotoğrafçılık, modelistlik, grafik ve animasyon, bilgisayar İşletmenliği, web tasarım, muhasebe, aşçılık, doğalgaz tesisatçılığı, emlak danışmanlığı, çocuk gelişimi, bayan kuaförlüğü, halı-kilim dokuma, ahşap boyama ve giyim teknolojileri kursları gibi kurslar veriliyor.

Esenyurt Halk Eğitim Merkezi’nde usta öğretici olarak çalışmak isteyenler CV’lerini esenyurthem@hotmail.com adresine gönderebilirler.

Telefon: 212 699 80 00

Adres: İnönü Mahallesi. 410 Sokak. No:61 Esenyurt – İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Eyüp Halk Eğitim Merkezi

Eyüp Halk Eğitim Merkezi’nde okuma yazma ve mesleki kursların yanı sıra kültürel kurslar da veriliyor.

Eyüp Halk Eğitim Merkezi kurslarına online kurs başvurusu yapmak için tıklayın!  

Telefon : 0 212 567 63 61

Topçular Mahallesi Rami Kışla Caddesi No:50 Topçular / Eyüp

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Fatih Halk Eğitim Merkezi

Fatih Halk Eğitim Merkezi verilen kurslar şöyle; bilgisayar, ön muhasebe grafik animasyon, web tasarım, İngilizce, Arapça, Almanca, Rusça, Osmanlı Türkçesi, Kur’an-ı Kerim ve tecvitli okuma, diksiyon, okuma yazma, aşçılık, pasta yapımı, saç bakımı, çocuk bakımı, yaşlı refakatçısı, yağlı boya resim, fotoğraf çekimi, ebru, ahşap boyama, mefruşat, el nakışları, takı ve bağlama.

Telefon: 0 212 523 29 48

Adres: Derviş Ali Mah. Salmatomruk Cad. Kasap Sk. No:3 Edirnekapı Fatih 

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Gaziosmanpaşa Halk Eğitim Merkezi

Gaziosmanpaşa Halk Eğitim Merkezi tarafından bu yıl açılacak kurslar: Bilgisayar operatörlüğü (işletmenliği), İngilizce, bilgisayarlı muhasebe, tezhib, biçki-dikiş, el sanatları, kuaförlük, modelistlik, stilistlik, makine nakışı, emlak danışmanlığı, bağlama, halk oyunları, satranç, doğalgaz kalorifer ateşçiliği, katı-sıvı yakıt kalorifer ateşçiliği, gitar, okuma yazma, diksiyon, bilgisayar bakım onarım, fitness, futbol, voleybol, basketbol ve badminton.

Tel: 212 618 38 87

Adres: Küçükköy 538. sokak No:1 Gaziosmanpaşa – İstanbul 

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Güngören Halk Eğitim Merkezi

Güngören Halk Eğitim Merkezi’nde verilen kurslar şöyle;

Bilgisayar kullanımı, web tasarım, bilgisayar bakım onarım, bilgisayarlı muhasebe, bilgisayarlı modelistlik, giysi tadilatçısı, düz dikiş makineci, reçme makineci, overlok makineci, makinede beyaz iş, makinede Türk işi, zigzag makinede kum işi, makinede suzeni, makinede çin iğnesi, çocuk bakım ve eğitimi, aşçı çırağı, pasta yapımı ve sunumu, yağlı boya resim, cam el dekorcu, saç bakımı ve yapımı (kuaförlük), uygulamalı tiyatro, okuma- yazma kursları, Türk halk oyunları, takı tasarımı, gümüş örücülüğü, İngilizce kursu, stilistlik(kadın giysileri artistik çizim), modelistlik (kadın giysileri kalıp hazırlama), dekoratif ahşap süsleme, çeyiz ürünleri hazırlama, kick boks, iğne oyası, 3-6 yaş aile eğitimi, 7-11 ve 12-18 yaş aile eğitimi, taekwondo kursu, emlak danışmanlığı, katı ve sıvı kalorifer ateşçiliği, doğalgaz ateşçiliği kursu, gitar kursu

Kayıt için gerekli evraklar: Nüfus cüzdan fotokopisi, kurs kayıt formu

Tel: 0212 568 00 85- 86

Adres : Gençosman Mahallesi Yetkin caddesi Mera Sokak No:2 GÜNGÖREN İSTANBUL

Online kayıt için tıklayın! 

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Kağıthane Halk Eğitim Merkezi

Kağıthane Halk Eğitim Merkezi kursları için bilgi almak için kurs merkezi ile telefonla irtibata geçebilirsiniz.

Tel: 0212 264 06 16 

Adres: Harmantepe Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No:10 Gültepe Kağıthane

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Sarıyer Halk Eğitim Merkezi

Sarıyer Halk Eğitim Merkezi’nde ebrudan takı tasarımına, aşçılık kursundan tiyatro ve arıcılığa kadar pek çok branşta kurslar veriliyor.

Tel: 212 242 50 60

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Cd. Karakol Sk. No:6 Sarıyer-İstanbul

Online kurs başvurusu yapmak için tıklayınız! 

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Sultangazi Halk Eğitim Merkezi

Resim, Türk halk oyunları, bilgisayar işletmenliği ve web tasarımı halk eğitim merkezi tarafından verilen kurslardan sadece birkaçı…

Sultangazi Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan kurslara ön kayıtlar Sultangazi Halk Eğitim Merkezi’nde yapılıyor. 

Kurslara Kayıt İçin Gerekli Belgeler:

Başvuru formu (Merkezden Alınacaktır)

Kimlik Fotokopisi

Öğrenim Belgesi Fotokopisi

Vesikalık fotoğraf (1 adet)

Tel: 212 606 13 16

Adres: Sultançiftliği mah. Eski Edirne Asfaltı No: 449 A

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Silivri Halk Eğitim Merkezi

Silivri Halk Eğitim Merkezi’nde verilen kurslar şöyle: Afet (deprem) eğitimi, basketbol, gitar, okuma – yazma 1. kademe okuma – yazma 2. kademe,  satranç, taekwondo,  Türk halk oyunları,  yabancı dil – İngilizce,  yetişkinler için ikinci kademe eğitimi kurs, arıcılık,  avcı eğitimi,  bilgisayar okur yazarlığı,  bilgisayar operatörlüğü – işletmenliği,  doğalgaz kalorifer ateşçiliği, el nakışları – hesap işi,  el nakışları – Maraş işi,  el nakışları – Bartın işi,  el nakışları – hazır gereçlerle el nakışları, kalorifer ateşçiliği kursu, kantin ve açık alan işletmeciliği,  web tasarımı ve yağlı boya resim tekniği kursu

Tel: 212 727 25 96

Adres: Yeni Mahalle Gazitepe Yolu Üzeri No: 3 Kat: 3 Silivri / İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Şişli Halk Eğitim Merkezi

Şişli Halk Eğitim Merkezi’nde verilen kurslar şöyle;

Okuma yazma, temel bilgisayar okur yazarlığı, bilgisayar kullanımı, web tasarımı, el sanatları, ev tekstili, resim, güzellik ve saç bakımı, bilgisayar destekli muhasebe, işaret dili kursu, aşçılık, cilt bakımı, makyaj, dil kursları, müzik kursları, tiyatro, doğalgaz-kalorifer ateşçiliği, Türk halk oyunları, pazarlama perakende kursları, seramik, çinicilik, ebru, modelistlik ve spor

Tel: 212 35606 66-67

Adres: Salih Tozan Sok. No:18 Esentepe Şişli İstanbul

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Zeytinburnu Halk Eğitim Merkezi

Halk eğitim merkezi tarafından bilgisayar işletmenliği, dekoratif el sanatları, el dokuma, el nakışı, güzellik, kadın giysileri dikimi, makine nakışı, ön muhasebe, tesisat teknolojisi ve iklimlendirme, müzik, bağlama, Türk halk oyunları gibi kurslar veriliyor.

Kursiyer kayıt formunu halk eğitim merkezinden temin ederek, kursa başvuru yapabilirsiniz.

Tel: 02125826099

Adres: Veliefendi Mah. 114. Sok. No:5/1 Zeytinburnu/İSTANBUL 34020

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki halk eğitim merkezleri

Adalar Halk Eğitim Merkezi

Halk eğitim merkezi tarafından verilen kurslar: Bilgisayar işletmenliği, kuaförlük, makine nakışı, okuma yazma, Türk halk oyunları, ahşap hediyelik eşya yapımı, at bakımı ve sağlığı, engelliler ev aksesuarları hazırlama kursu, kırk yama, tel yama, takı tasarımı, el nakışı, gümüş kazaz örücülüğü, gümüş işlemeciliği

Kurs başvuruları artık internet üzerinden yapılıyor.

Tel : 0 (0216) 382 56 66

Adres: Başlala sok. No:13 Büyükada /Adalar / İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın!    

Ataşehir Halk Eğitim Merkezi

Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’nde gidebileceğiniz kurslar:

Bilgisayar kullanımı, web tasarımı, grafik tasarımı, bilgisayarlı muhasebe, fotoğrafçılık, okuma yazma, İngilizce, halk oyunları, aşçı çıraklığı, kuaförlük, ebru, resim, makina nakışı, gitar, bağlama, el nakışı, cilt bakımı, giyim, sahne makyajı, türk sanat müziği, ahşap rölyef, iğne oyası, havuz, operatörlüğü, emlak danışmanlığı, 0-18 yaş aile eğitimi, satranç, arıcılık, işaret dili, kantin, işletmeciliği, sera yetiştiriciliği, eczacı kalfalığı, tiyatro – drama, diksiyon

Tel: 216 315 43 40

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Sümbül Sok. No:1 Kat: 4 Ataşehir / İST

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Beykoz Halk Eğitim Merkezi

Beykoz Halk Eğitim Merkezi tarafından pek çok alanda kurs verilmektedir. Bunlar: ahşap teknolojisi, aile ve tüketici bilimleri, bilişim teknolojileri, çocuk gelişimi ve eğitimi alanı, kişisel gelişim ve eğitim alanı, el sanatları teknolojisi, elektrik elektronik teknolojisi, giyim üretim teknolojisi, güzellik ve saç bakım hizmetleri, hasta ve yaşlı hizmetleri, kuyumculuk teknolojisi, muhasebe ve finansman, müzik ve gösteri sanatları, okuma yazma, sanat ve tasarım, yabancı dil, tesisat teknolojisi ve iklimlendirme

Tel: 216 323 13 03

Adres: Ortaçeşme Çayır caddesi No:7 Beykoz

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Bostancı Halk Eğitim Merkezi

Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nde verilen kurslar şöyle; Temel bilgisayar, web tasarımı, İngilizce, Almanca, Rusça, inşaat teknolojisi, yüzey  temizleme, emlakçılık, cam üfleme, piyano, keman, gitar, kuyumculuk, Türk halk oyunları, resim, NLP, kişisel gelişim 

Kurs başvuruları 1 Eylül 2014 tarihinde başlayacak olup, kayıtları merkezden yaptırmanız gerekiyor.

Tel: 216 361 24 16

Adres: Vukela Caddesi No:15 Üstbostancı/İstanbul

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Çekmeköy Halk Eğitim Merkezi

Havuz suyu operatörlüğü, saç bakımı, görme engelliler için bilgisayar kullanımı, bilgisayar kullanımı, bağlama, Arapça, Almanca, 3-6 yaş aile eğitim, okuma yazma kursu Çekmeköy Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen kurslardır.

Tel: 216 429 51 10

Adres: Havacılar cad. Subay Loj. Yanı Taşdelen

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Kadıköy Halk Merkezi

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde gidebileceğiniz kurslar şöyle: Bilgisayar, web tasarım, grafik animasyon, grafik tasarım, autocad, gitar, keman, bağlama, piyano, yan flüt, org, İngilizce, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Fransızca, Osmanlıca, Arapça, Yunanca, Japonca, Türk halk oyunları, tiyatro, drama, dans, el sanatları, takı tasarım, güzellik ve saç bakımı, bilgisayarlı modelistlik, diksiyon, yaşam koçluğu, halkla ilişkiler, tur operatörlüğü, dijital fotoğrafçılık, emlak danışmanlığı, ilkyardım, tenis, basketbol, jimnastik, seramik ve cam teknolojisi, tesisat teknolojisi kursları

Tel: 216 336 12 00

Adres: Bahariye cad. No: 39 Adliye yanı Kadıköy

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın!

Kartal Halk Eğitim Merkezi

Kartal Halk Eğitim Merkezi’nde gidebileceğiniz kurslar:

Bilgisayar, autocad, grafik ve animasyonla web tasarım, web sayfası hazırlama, ofis programları kullanımı, bilgisayar okur yazarlığı, bilgisayar destekli muhasebe, ön muhasebe, temel muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, el sanatları teknolojisi, hazır gereçlerle yapılan nakışlar, ev tekstili, seramik ve cam teknolojisi, güzellik ve saç bakımı, tesisat teknolojisi ve iklimlendirme, iş hayatında iletişim, spor ve dil kursları

Tel: 216 353 36 76

Adres: Atatürk Bulvarı Meydan sok. No:1 Kartal – İstanbul

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Maltepe Halk Eğitim Merkezi

Maltepe Halk Eğitim Merkezi tarafından yabancı dil, müzik ve bilgisayar alanında kurslar veriliyor. 

Tel: 0 216 383 69 79

Adres: Yalı Mahallesi 1. İlkokul Sokak No: 2 Maltepe

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın!

Pendik Halk Eğitim Merkezi

Pendik Halk Eğitim Merkezi kursları hakkında detaylı bilgiyi telefonla irtibata geçerek alabilirsiniz.

Telefon: 216 378 70 75

Adres: Kurtköy Mahallesi. Ankara Caddesi. Dede Korkut Sokak. No:5 Pendik- İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayınız! 

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi’nde resim, halk oyunları, web tasarım, bilgisayar işletmenliği kurslarını takip edebilirsiniz. Ayrıca önemli bir not, Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi’nde usta öğretici başvurulurı 5 Eylül’de sona erecek.

Tel: 216 561 95 70 

Adres: Osmangazi mah. Hilal cad. No: 59 Blok Samandıra Sancaktepe

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi

Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi  kurs kayıtları Sultanbeyli Kaymakamlık binasındaki Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde yapılıyor.

Sultanbeyli Halk Eğitim Merkezi’nde verilen kurslar şöyle: Okuma yazma, kuyumculuk teknolojisi, bilgisayar, web tasarımı, İngilizce, Arapça, Osmanlıca, ön muhasebe, el sanatları, Türk halk oyunları, bağlama, gitar, aile eğitimi, emlak danışmanlığı 

Tel: 216 592 65 65 

Adres:  Ahmet Yesevi mah. Biberlik cad. Altınova sok. No: 3 Sultanbeyli

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Şile Halk Eğitim Merkezi

Şile Halk Eğitim Merkezi kursları: Bilişim teknolojileri, bahçecilik, çocuk gelişimi, kişisel gelişim, grafik ve fotoğraf, muhasebe ve finansman, müzik ve gösteri sanatları, okuma-yazma, pazarlama, sağlık bilgisi ve ilkyardım, futbol, kick box, aerobik, fitness, güreş, hentbol, basketbol, futbol, güzellik, saç bakım

Tel: 216 711 52 40

Adres: Çavuş mah. Üsküdar cad. No: 122 Şile

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Tuzla Halk Eğitim Merkezi

Halk eğitim merkezinde satrançtan diksiyona, halk oyunlarından cam işlemeciliğine pek çok alanda kurs hizmeti verilmektedir.

Telefon : 0 216 395 77 43

Adres : Evliya çelebi Mah. Hatboyu cd. Gündoğdu Sk. No:3 Tuzla

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Ümraniye Halk Eğitim Merkezi

Ümraniye Halk Eğitim Merkezi’nde gidebileceğini kurslar: Resim, baba eğitimi, diksiyon, yabancı dil, tiyatro, hasta ve yaşlı bakımı, eğitici anne kursu, okuma yazma, terzilik, biçki-dikiş, kuaförlük, el sanatları, modelistlik, stilistlik, ev tekstili, bilgisayar operatörlüğü, ağaç işleri, kurban kesimi, avcılık, aşçılık, arıcılık, sıva, boya, badana

Tel:2163351749

Adres :İstiklal Mah. Mithatpaşa Cad. No:43. Sondurak Ümraniye/İST.

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Üsküdar Halk Eğitim Merkezi

Üsküdar Halk Eğitim Merkezi’nde resim kurslarından dil kurslarına, bilgisayardan müzik kurslarına kadar pek çok dalda kurs verilmektedir. 2014-2015 eğitim dönemi için ön kayıtlar Eylül ayında alınmaya başlanacak. 

Tel :  216 553 21 34

Adres :   Murat Reis Mah. Yeni Dershane Sk. No: 47  Bağlarbaşı Üsküdar/ İSTANBUL

Kurslar hakkında detaylı bilgi almak ve duyuruları takip etmek için tıklayın! 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi