Hırka-i Şerif Vakfı Kültür Merkezi’nde kurs kayıtlar başladı

Mesleki Eğitim
Hüsn-i Hatta, Ali Rıza Özcan;  Tezhipte, Şehnaz Özcan;  Çinide,  Levent Kum;  Kaligrafide,  Etem Çalışkan;  Keman Eğitiminde, Orhan Aykut; Ney Eğitiminde, Fatih Oral; Tar...
EMOJİLE

Hüsn-i Hatta, Ali Rıza Özcan;  Tezhipte, Şehnaz Özcan;  Çinide,  Levent Kum;  Kaligrafide,  Etem Çalışkan;  Keman Eğitiminde, Orhan Aykut; Ney Eğitiminde, Fatih Oral; Tarih ve Kültür Sohbetleri Eşliğinde Osmanlıcada, Dursun Gürlek;  Okuma, Yazma ve Edebiyat Üzerine Düşünme Atölyesi’nde ise Ali Ayçil ders veren hocalar arasında.

Karakalem, Ebru, Fotoğraf, Bendir, 3-6 Yaş Çocuk etkinlikleri, Arapça, Osmanlı Türkçesi İmlası, Osmanlıcada Kolay Metinler,  Osmanlıcada Arapça-Farsça Kurallar, Osmanlı Paleografyası, Kur’an-ı Kerim dersleri gibi katılım belgeli ve sertifikalı kurslarda mevcuttur.

Hırka-i Şerif Vakfı Kültür Merkezi çocukları da unutmadı; Resim, Ebru, Kaligrafi, Kur’an-ı Kerim, Drama Ritim ve Gitar gibi kurslar da büyük ilgi görüyor.

Tarihi bir atmosferde siz de alanında uzman, kıymetli eğitim kadrosuyla, bir sanatın huzurlu iklimine giriş yapmak istiyorsanız kayıt yaptırmakta geç kalmayın.

İletişim:Tel: (212) 491 04 27 / (212) 631 73 03 Gsm: 0 507 302 47 83

Web: www.hirkaiserifvakfi.com  E-Posta: hirkaiserifvakfi@hotmail.com

Akşemsettin Mah. Sarıgüzel Cad. No: 111 Hoca Üveys Camii Külliyesi Fatih / İSTANBUL

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme