Bayrampaşa Belediyesi’nden engellilere kurs

Mesleki Eğitim
Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’nde Engellilere yönelik 2015-2016 Eğitim Dönemi Kursları Başladı. “Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler ...
EMOJİLE

Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’nde Engellilere yönelik 2015-2016 Eğitim Dönemi Kursları Başladı.

“Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’nde bir çok branşla birlikte Kur’an-ı Kerim ve Din Eğitimleri kursları da verilmekte. Bayrampaşa Müftülüğü işbirliği ile gerçekleştirilen kursta kursiyerlere Gülşah Bayram ve Arzu Akkuş Özer eğitim vermekte. Braille Alfabesi ile yazılmış Kuran-ı Kerim derslerini vermekte olan Arzu Akkuş Özer kendisini bu konuda yetiştirmiş, engellilere gönül vermiş bir eğitimci. Kur’an-ı Kerim ve Din eğitimi almak isteyen tüm engelli bireyler bu kursa başvurabilir.”

Bayrampaşa Belediyesi’nin “ÜCRETSİZ” olarak gerçekleştirdiği kurslara halen kayıtlar devam etmekte. Kurslara kayıt olmak isteyenler: 0212 544 46 54 nolu telefondan daha geniş bilgi alabilirler. 

Adres: Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Yenidoğan Mh.Abdi İpekçi Cd.No:150 Bayrampaşa / İst.

Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezinde verilen kurslar:

1-Keçe Yapımı

2-Kurdela Nakışı

3-Ebru

4-Resim

5-Ahşap Boyama

6-Alüminyum Kabartma

7-Türk Sanat Musikisi

8-Seramik ve Çini

9-Kur’an-ı Kerim ve Din