BAYGEM’de ikinci dönem başlıyor

Mesleki Eğitim
Bayrampaşa’da yaşayan lise, üniversite öğrencileri ve mezunlar ile çalışanlar kendilerini geliştirmek veya meslek sahibi olmak isteyen gençlerin faydalandığı Bayrampaşa Gençlik Merkezi BAYGEM...
EMOJİLE

Bayrampaşa’da yaşayan lise, üniversite öğrencileri ve mezunlar ile çalışanlar kendilerini geliştirmek veya meslek sahibi olmak isteyen gençlerin faydalandığı Bayrampaşa Gençlik Merkezi BAYGEM’de yeni eğitim dönemi sömestr tatilinden sonra, Şubat ayında başlayacak. BAYGEM’de ön kayıtlar devam ederken, kurslara katılmak isteyenlerin mutlaka ön kayıt yaptırması gerekiyor. Ön kayıt yaptıracaklar daha sonra sırasıyla aranarak kurslara kesin kayıt için çağrılacaklar.

BAYGEM’de Şubat Döneminde Hangi Eğitimler Var ?

Yeni dönemde BAYGEM’de temel branşlarla birlikte özellikle müzik branşında ciddi bir çalışma yapıldı ve kurs eğitim portföyüne kabak kemane, gitar, ney, bağlama ve mey enstrümanlarıda eklenerek müzik eğitim kursları daha da genişletildi. Bilgisayar işletmenliği, İleri Office, Bilgisayarlı muhasebe, Web tasarım, Grafikerlik, Autocat, Yazılım kurslarında bu yıl da öğrenciler meslek sahibi olacaklar.

BAYGEM’de Hangi Kurslar Var ?

BAYGEM’in gençlere yönelik kursları arasında çeşitli branşlar var. Örneğin İngilizce ve Arapça gibi lisanların öğretildiği dil kurslarında Türkiye’de sadece BAYGEM’de olmak üzere Arnavutça ve Boşnakça eğitimi de veriliyor. Bu dil kurslarının yanı sıra, bilgisayar kursları, gitar, ud, ney vb. müzik aletlerinin çalınmasının öğretildiği müzik kursları, görsel sanatlar, ebru, hat, tezhip gibi branşların olduğu Türk İslam sanatları kursları, eğitici annelik, spor kursları, yazarlık okulu ve şiir çalışmaları, kişilik eğitimi, ilk yardım kursu gibi farklı alanlarda gençler kendilerini yetiştirme şansı buluyor.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Sayın Atila Aydıner ve BAYGEM yetkilileri her sene olduğu gibi Bayrampaşa halkına bu sene de hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaklarını belirterek, gençleri kurslara katılmaya beklediklerini ifade ediyorlar.

Gençler Kayıt İçin Ne Yapmalılar ?

Kurslara katılmak isteyenler BAYGEM’in (0212) 567 80 53 hattından ayrıntılı bilgi alabilir.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi