“İLEM EĞİTİM PROGRAMI” başvuruları uzatıldı!

Eğitim Kurumları
İLEM Eğitim Programı, lisans öğrencilerine kendi medeniyetimizi, insanı, toplumu ve dünyayı tanıyıp anlamayı sağlayacak gerekli bilgi, bakış açısı, fikir ve metodlar ile ilmî çalışmalara yön verecek a...
EMOJİLE

İLEM Eğitim Programı, lisans öğrencilerine kendi medeniyetimizi, insanı, toplumu ve dünyayı tanıyıp anlamayı sağlayacak gerekli bilgi, bakış açısı, fikir ve metodlar ile ilmî çalışmalara yön verecek ahlâkî bir duruş kazandırmayı hedeflemektedir.

Her kademe bir yıl olmak üzere üç kademeden oluşan İLEM Eğitim Programının içeriği, katılımcıların lisansüstü düzeyde ihtiyaç duyacakları temel nitelikleri ve donanımı kazandırarak, katılımcıları ihhtisas çalışmalarına hazırlamaktadır. İLEM Eğitim Programı bünyesinde, alanında uzman hocaların verdiği farklı alanlardaki seminerlerin yanı sıra, okuma grupları, gezi ve kamplar yer almaktadır.

Başvurular 7 Ekim 2015 Çarşamba günü 23:59’da kapatılacaktır. Başvurular bu tarihine kadar basvuru.ilem.org.tr/egitim adresinden online olarak alınacaktır. Yeni dönem katılımcıları 15 Ekim tarihinde ilan edilecek ve seminer dersleri 17 Ekim’de başlayacaktır.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme