BAYGEM’den muhteşem mezuniyet şöleni

Eğitim Kurumları
Yabancı dilden muhasebeye, müzikten resime kadar çok farklı branşlarda gençlere eğitim veren Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM), öğrencilerini görkemli bir törenle mezun etti. Bayrampaşa Belediy...
EMOJİLE

Yabancı dilden muhasebeye, müzikten resime kadar çok farklı branşlarda gençlere eğitim veren Bayrampaşa Gençlik Merkezi (BAYGEM), öğrencilerini görkemli bir törenle mezun etti. Bayrampaşa Belediyesi Gençlik Merkezi Nikah Salonu’nda gerçekleştirilen mezuniyet töreninde bir yıl boyunca eğitim alan öğrenciler, hünerlerini sergiledi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in Ankara programı nedeniyle iştirak edemediği için selamlarını ve BAYGEM’den mezun olan öğrencilere tebriklerini ilettiği mezuniyet törenine, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Acar, Bayrampaşa Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Aziz Kurt, Bayrampaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cumhur Aydın,  Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi Koordinatörü Hasip Gönülkırmaz ve BAYGEM Genel Koordinatörü M. Naci Canbay‘ın yanısıra çok sayıda genç ve aileleri katıldı. 

Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Acar törende yaptığı konuşmada eğitim kurumlarının önemine dikkat çekti.

Başkan Yardımcısı Mehmet Acar, “Bayrampaşa Belediyesi olarak; BAYGEM’in bu yıl dokuzuncusunu gerçekleştirdiği bu mezuniyet törenin 90. senesini de görmeyi temenni ediyoruz. Eğitim çok önemli. Bayrampaşa’da 55 bin civarında öğrencimiz var. Bu öğrencilerin hepsine ulaşmak, eğitim vermek, hepsiyle hemhal olmak istediğimiz gibi, aynı zamanda gençlerin boş zamanlarını değerlendirmesini de istiyoruz. İşte bu yüzden BAYGEM’in gençlerin eğitimi için çok önemli olduğunu düşünüyor ve gençlerin yeteneklerinin ortaya çıkarılmasında etkin bir rol oynadığını biliyoruz.” diye konuştu.

HABERİN FOTO GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

BAYGEM Genel Koordinatörü M. Naci CANBAY ise BAYGEM’e gelen öğrencilere sadece ders alıp giden kursiyerler gözüyle bakmadıklarını; onlara hayatı öğretmek adına çok çabaladıklarını söyledi. Genel Koordinatör Canbay, BAYGEM‘de öğretmen ve idarecilerin her öğrenciyle ayrı ayrı ilgilenilerek, yerine göre baba, anne, dost olduklarını da sözlerine ekledi. 

Genel Koordinatör Canbay’ın konuşmasının ardından sertifika dağıtım törenine geçildi. Mezuniyet şöleni kursiyerler tarafından verilen konserler, dans gösterileri, halk oyunları ve tiyatro oyunun ardından son buldu. 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme