YÖK akademik arama sistemini hizmete açılıyor

Eğitim Güncel
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından hazırlanan, Türk yükseköğretiminde görev yapan akademisyenlere ait kişisel akademik bilgilerin ve bilimsel / akademik faaliyet çıktılarının tek bir noktadan ...
EMOJİLE

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından hazırlanan, Türk yükseköğretiminde görev yapan akademisyenlere ait kişisel akademik bilgilerin ve bilimsel / akademik faaliyet çıktılarının tek bir noktadan elektronik ortamda erişilebilme imkânın sunulacağı “YÖKAKADEMİK” (YÜKSEKÖĞRETİM AKADEMİK ARAMA) sistemi, Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç’ın da katılacağı tanıtım toplantısı ile hizmete açılacak. 

Eğitim Ajansı’nda yer alanhabere göre, yarın Yükseköğretim Kurulu Başkanlığında yapılacak tolantıda sistemin tüm özelliklerinin tanıtımı ve örnek aramalar yapılacak. Program YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç’ın açılış konuşması ile başlayacak. YÖK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı yetkililerince Sistemin detaylı tanıtımı yapıldıktan sonra sistemde örnek aramalar yapılacak.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme